Nokia x3 pomocy !

nerczus

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
A więc mam taki problem mam nokie x3 strasznie cicho mi chodzi głośnik ten z krótego słychac jak ktoś do mnei dzwoni gdy ktoś do mnie dzwoni praktycznie w ogole nic nie slysze musze bardzo dobrze sie przysluchac a często jestem w miejscach gdzie nic nie słychac i nie można porozmawiać czy jest taka opcja, że można podgłośnić jakoś ten głośnik żeby głośniej słyszeć innych ? A jeśli nie to proszę o inne porady z góry dziękuję.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Nic w ustawieniach nie jest pogrzebane? Warto przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, jeśli to nie pomoże należy wyjąć i przeczyścić siateczkę która głośnik ochrania, być może zebrało się na nim dużo syfu. :)
 

nerczus

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nom tylko jest malutki problem dostałem ten telefon od chłopaka siostry a on wczoraj pojechał do Angli do roboty możesz jakoś mnie pokierować jak rozebrać ten telefon i jak przywrócić ustawienia fabryczne? w sensie czy (normalnie w ustawieniach telefonu wybrac opcje przywracania ust.fabr. / czy jakis guzik reset jest na fonie ?)
I wielkie dzięki, że w ogole odpowiedziałeś na mój post jak to co napisałeś pomoże to stawiam Ci piwo :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Proszę:

http://www.youtube.com/watch?v=GgAQypf17XE
 
Do góry