nIE

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
To że ma błędy to wiem ale chodziło mi o to że jest jedną z najlepszych bo niektóre błędy są w niej już usunięte jednak nierówna sie z Operą czy FireFoxem...
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Norweska firma Opera Software udostępnia swoją przeglądarkę całkowicie za darmo. Dotychczas program można było pobrać bezpłatnie, jednak aplikacja wyświetlała banery reklamowe. Osoby, które nie chciały oglądać banera, musiały wnieść opłatę.

Od dzisiaj (20 września 2005 r.) twórcy przeglądarki zrezygnowali z banera i opłat.

Zapraszamy dziś całą społeczność internetową do korzystania z Opery i przekonania się, jak powinno wyglądać surfowanie po Sieci - powiedział Jon S. von Tetzchner, szef Opera Software. Rezygnacja z banera reklamowego oraz opłaty rejestracyjnej zachęci wielu nowych użytkowników do odkrycia szybkości, bezpieczeństwa i niezrównanej używalności Opery.

Opera dostępna jest w 20 wersjach językowych. Rozmiar pliku instalacyjnego, który można pobrać ze strony www.opera.com, nie przekracza 4 megabajtów.

No kolejny plus dla Opery, zawsze ją lubiłem, ale teraz jeszcze bardziej :).
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Ja mam- Firefoxa i IE. Firefoxa mam od kilku dni...IE chyba usunę, ale chyba w niczym nie przeszkodi to, jak bede miała obie? Sa jakieś przeciwwskazania :>?
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Zadnych przeciwwskazań :) Ja tez mam Firefoxa i IE a wszystkoe jest wporządku. Chociaż kożystam tylko z Firefoxa. No czasami z IE jezeli chce se w cos pograc co wymaga javy. Dużo osób ma te dwie przeglądarki zainstalowane.
 

rey

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja chciałem dodać, iż OPERA nie ma już reklam. Jest w pełni darmowa :D

A osobiście, mimo, iż mam zainstalowane na komputerze wszystkie wymienione w sondzie przeglądarki, to regularnie tak i tak używam FF

pozdrawiam :eek:k:
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
W windowsie xp z dotakiem sp3 jest z systemem najnowsza mozilia!! :) Mialem juz ten system ale po EN!!
 
Do góry