Need for Speed: Most Wanted...

charger_str9

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witajcie! To forum stworzyłem dla fanów NFSMW. Tu możecie wyrażać swoje zdanie na temat Most Wanted, dodawać zdjęcia swoich aut, udzielać rad. Będziemy także dyskutować jakie auta powinny waszym zdaniem być dodane do MW, jaki samochód wygląda najlepiej w świetle zachodzącego słońca, możecie chwalić się swoimi osiągami i będziemy zajmować się innymi (także istotnymi) drobnostkami i sprawami.
A więc moim zdaniem najbardziej fanom NFSMW, jak i mi podoba się całokształt i klimat gry. Zmienne warunki pogodowe są dużym plusem, a jeszcze większym plusem są doskonale zaprojektowane miasta, np. Rosewood w pierwszym etapie. Modele samochodów są świetnie odwzorowane, na grafikę nikt nie powinien narzekać ;). Minusami zaś są niektóre drobne błędy, typu niewidzialne ściany lub pojazdy (na które już nie raz się natknąłem :D) Ale pomijając te błędy, trzeba zwrócić jeszcza uwagę na DŹWIĘK samochodów. Chodzi mi o to, że są realistyczne. np. przy Renault Clio: ma stosunkowo mały silnik, dlatego chodzi jak kosiarka ;), a Viper ma dzwięk władzy :p (chodzi mi o to "wycie" silnika :D). Gorzej, jeśli chodzi o osiągi. Fabryczne się różnią, ale jeśli wziąć by np. Golfa V i Carrerę GT, to po max tuningu mają bardzo podobne osiągi. (...) W sumie nie mam więcej zastrzeżeń ;). A teraz... pisać :).
 

basic1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam,

Osobiscie ja uwielbiam serie need for speed, Most wanted to kolejna odslona bo rownie dobrej czesci underground, dodana wiele nowch elementow, zas mocno grafika nie odbiega os swojego poprzdniga, zas ogolnie gra warta polecenia.

Scigamy sie na kilkunastu torah wyscigowych z calego swiata, co pozwola nam wczuc sie w role rasowego rajdowca szybkiej bryki.
a to nie zapeni nam nic innego jak need for speed.

pozrawiam.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Ja też lubię NSF:MW.
Basic- nie bierz tego do siebie, ale popracuj nad ortografią :p
 
Do góry