Namiot ----> help :]

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hehee nie wiedziałam gdzie to umiescić, wiec postanowiłam tu.... bo w końcu chyba ten temat do innej kategorii się nie nadaje.... a wiec mam maly problemik z moim sprzętem... otórz ostatnio zrobiliśmy sobie ze znajomkami ognisko, ja wzięłam namiocik i niestety sie troszke podarł w jednym miejscu... i nie wiem czy mozna go zszyć taką normalna igłą i nitką :dontgetit: kurczee bo narazie nie mówiłam nic mamusi ani tatusiowi, ale mnie zabija hehehe Albo jeszcze jedno pytanko........ mozna dokupic oddzielnie rurke do namiotu hehehe bo tez z jedną coś sie stało :eek:czami: Heelllllppp pleaseeeee :D
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
jeżeli chodzi o zewnętrzną część to zszyć nie bardzo ewentualnie kupić materiał i naszyć łatę ogromną /najlepiej dać krawcowej/
co do części pojedyńczych to sprawdź na bazarkach itp

pozdro ;)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
zgadzam się z stokrotka81, - Łata ... ale namiot nie bedzie juz tak wytrzymały w ty miejscu (ani atrakcyjny) . Ulewa może z ŁATA zrobic porządek poniewaz jej nie NIE ZASZYWA tylko ZAKLEJA - przynajmniej tak mi tata mówił. Co do "rurek" to faktycznie.... Odmież zniszczoną czesć i popytaj sie na targach, sklepach z róznymi takimi rzeczami albo... moze jakas kumpela ma stary namiot TEGO TYPU (potargany albo cos) i ta czesc nie bedzie potrzebna.

Pozdrawiam
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
z tym szyciem to niew iem ale rurke na pewno możesz dokupić a jak nic nie naszyjesz a rodzice się kapna to udawaj że nie wiesz o co chodzi :]
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hehe nie no musze coś skombinowac :p z tą dziurką to nie bedzie za duzego problemu, bo ona jest pratycznie w "altance" gorzej z rurka :/ no bo kurdee gdzie ja taką znajde :p :rotfl:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
znajdziesz na pewno, w moim mieście sa takie...przyjeżdząj śmiało jak nie kupisz nigdzie ;)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Karolina, tylko gdzie to Twoje miasto jest :zawstydzony: musisz mi droge wytłumaczyc :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Krosno na podkarpaciu chyba nie tak znowu strasznie dalko od twojego :p
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wiecie co.... zabrałam sie dzisiaj za ten namiot :zdziwko: kurdeeeee ta dziura to wcale nie jest w altance :] ale piekna ona.... od góry do dołu, przez całą wysokość namiotu :rotfl: narazie zeszyłam z jakies 10cm :znudzony: bo to nie jest takie proste... Aha i szyje taką grubsza nitką a podspód przyklejam taśme jakąs taka grubą, czarną, no nie wiem czemu... tak jakos mi do głowy przyszło :D no z jakis tydzień mi zajmie całe szycie... teraz pozostał temat rurki :wstyd:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no temat rurki tez jest załatwiony, kumpel powiedział, ze mi przylutuje coś do niej i wyprostuje i bedzie jak nowiutka uhhhh kamien spadł mi z serca... przynajmniej nie bede miała na sumieniu, tego, ze nic w tym kierunku nie zrobiłam ;P
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie uzywam samej taśmy.... najpierw skleiłam taśmą, taką specialną, a potem zeszyłam grubą nitką, bo jak bym samą nitką zszyła, bez taśmy, to by sie rozdarł materiał w tych miejscach gdzie przekładałam igłe, a tak jest zabezpieczony, i niedługo rurke dostane :) wiec kłopot z głowy ;)
 

lukikiller

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczytno
Ja prubowałem cerowaćtropik od namitou :p wyszło nieźle ale jak padał deszcz to było gożej <lol>
 
Do góry