Myself; Yourself

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Sana Hidaka do jedenastego roku życia dorastał w prowincjonalnym miasteczku Sakuranomori. Przeżył tu wiele wspaniałych chwil, miał kilkoro bliskich przyjaciół, ale pewnego dnia musiał wyjechać na wiele lat. Teraz, jako szesnastoletni licealista, powracał tam, skąd pochodził. Spodziewał się spotkać tu przyjaciół, licząc na to, że niewiele się zmienili. Miasto wydawało się prawie niezmienione.

Tu przeczytasz więcej. ; )

Bardzo dobre anime.
Taka typowa komedia romantyczna
Najbardziej to mnie urzekło rodzeństwo Wakatsuki.
I jeszcze Nanaka. ; )
Jest nawet moment rodem z Horroru. ^_^
Daje 9/10. Polecam. ^_^

MyselfYourself.jpg

e0016821_2057279.jpg
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
obejrzałem całość już jakiś czas temu. Bardzo mi się spodobało. Jak dla mnie 8+/10 niestety dosyć krótkie (a zakończenie nie daje szans na drugą serie) :(
 

yui

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niestety jej niebędzie, a szkoda, bo bardzo mi się podobało:D
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Dość ciekawe anime. Zgadzam się, co do tego, że szkoda, iż nie będzie kontynuacji...
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Ogladalem juz dosc dawno temu ale pamietam ze mi sie podobalo:) Chociaz bylo w tym anime kilka dosc chorych sytuacji to ogladalo sie dosc przyjemnie. I jak dla mnie to 13 odcinkow wystarczy jak najbardziej.
 

DreamWalker

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
139
Punkty reakcji
1
Widziałem to anime ;] Zgadzam się z przedmówcami, dobre :)
Jak wskazuje przypis: dramat, romans, harem, seinen Anime jest akurat takim które można od tak sobie obejrzeć. Dramat wskazuje na chwilowe relacje Sany z tą laską (nie pamiętam imienia dawno oglądałem :p) oraz na sytuację (późniejszą) bliźniaków... nie piszę dalej :p Polecam.
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
już niedawno całe obejrzałam:)
genialne anime...
a co do rodzeństwa xD przegieli poprostu:p uwielbiam ich:*
z Nanaką to mi najbardziej w pamięć zapadło jak próbowała się zabic o_0 dobrze, że Sana ją uratował:)
pozdro:p
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
W mój gust zdecydowanie trafiło, miłośnikom polecam obie części 'Ef', jeśli macie ochotę na podobne klimaty.
 
Do góry