Może Nowy Dział "pamiętniki" ?

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Ja jestem za a co do rozwiązania problemu można zrobić to w prosty sposób (przynajmniej dla mnie) a zrobiłbym to tak: chyba wiecie jak na jakiś stronkach wiświetlane są nowości zawsze jest w nich link do komentarzy. Tak samo można tu zrobić w swoim pamiętniku pisałby tylko autor a w komentarzach już wszyscy. Tylko jest malutki problem czy da sie tak zrobić???
 

margola19

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
ze świata marzeń =)
:) :) :) Świetny pomysł :) :) :)
Pamiętnik?? Super by było. Sama się w to bawię. Piszę tak dla siebie już chyba 5 lat. jejku, ale fajnie tak po kilku latach przeczytać sobie dawne zapiski. Tyle wspomnień !!!!!!!

***

PoZdRóWeCzKi dLa WsZyStKiCh, KtóRzY tEż MnIe PoZdRaWiAlI :*
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
No to jak będzie ten pamiętnik?? Bo ja sie niedoczekam.... A i lepiej żeby niebył postowany bo...bo to będzie niesprawiedliwe ale to już od was zależy....

Kiedy będzie pamiętenik?? A może umieść go na portalu?? hmm.... to dobry pomysł.... zastanówcie sie nad tym a ja czekam na odpowiedź...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
margola19 też pisałam ale przez 4 lata- opisywałam każdy dzień :p

każdy olewa ten pomysł, i chyba pamiętników nigdy się nie doczekamy.
Bezsęsu, że bedzie się mylić, o to chodzi w pamiętniu pisanym tu na forum, a na blogu. To bedzie ta znaczna różnica, po to tu niektórzy będę je zakładać.
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie wiem, czy ten dział już powstał czy nie, bo jestem tu nowa, ale jestem za! Wydaje mi się, że to bardzo dobry pomysł ;) A może każdy miał by dwa tematy dla siebie?? jeden Pamięitnik odpowiednio zatytułowany(tylko do dyspozycji autora), a drugi zaraz pod tym komentzarze do okreslonego pamietnika???? Jesli pozradek bylby zaklucony, to od zcego sa admini i moderatorzy :) To tylko sugestia, ale mysle, że warto ją rozpatrzeć. => PoZdRo :D
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Z tych pamiętników jednak nic chyba nie będzie...mi sie wydaje że nawet lepiej...na początku byśmy tam pisali a potem już nie....chyba ze ktos jest napalony...a w dodatku bysmy mieli o wiele wiecej postow do przeczytania ja i tak mam problemy jak mam dziennie 700 postow do przeczytania....
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No to może lepiej zrobić tak jak pisałem, stworzyć osobny dział zwierający linki do blogów każdego z forumowiczów.
 
Do góry