Motyw sądu ostatecznego 20/20 pktów!

janusz13

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam do zaoferowania prezentację maturalną "Różne ujęcia motywu sądu ostatecznego w literaturze i malarstwie. Przedstaw na wybranych przykładach.".

Zapraszam do rozmowy w sprawie materiałów na gadu-gadu: 2480639.

Materiały opracowane bardzo solidnie. Całość jest zrozumiała i czytelna.

Dostałem za tą pracę maksymalną ilość punktów: 20/20!

Wszystkie zebrane i uporządkowane w folderach materiały przesyłam na adres e-mail.

Masz wątpliwości? Natychmiast zobacz próbkę tej matury pod tym adresem:

http://nasze.zawadzkie.com/q/probka.htm

A oto co otrzymujesz, gdy zdecydujesz się na zakup właśnie u mnie:

-gotowa praca maturalna przygotowana na akurat 15 minut prezentowania
-prezentacja mulitmedialna w Power Poincie jako uzupełnienie prezentacji (zdjęcia obrazów, kilkusekundowy fragment audio, który wprowadza do tematu, punkty wypowiedzi - znacznie pomagają w prezentowaniu)
-konspekt wypowiedzi
-bibliografia
-materiały na podstawie których tworzyłem swą prezentację - jest tam takze wiele takich, które odrzuciłem, a są bardzo wartościowe (odrzuciłem, bo na te 15 minut wypowiedzi to trzeba z czegoś zrezygnować)
-film, na którym referuję tą właśnie prezentację (ZAPYTAJ na GG, a mogę Ci pokazać ten film jeszcze przed dokonaniem zakupu!)


Cena za całość tych obszernych materiałów: 40 złotych! Cena podlega negocjacji dla osób, które zdecydują się tylko na część materiałów.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez gadu-gadu. Mój numer to: 2480639. Nie piszcie na maila, tylko od razu na gg.

Prezentacja ta jest nieschematyczna, skorzystałem z wielu materiałów, które nie pojawiają się w typowych opracowaniach tego tematu przez maturzystów. Dzięki temu praca zyskuje bardzo wiele na wartości. Jest napisana zrozumiałym językiem, nie ma tam pseudonaukowego bełkotu! Profesjonalnie i starannie przygotowana!!! POLECAM. Piszcie na gg: 2480639. Wiele osób źle dobiera bibliografię traktując temat sądu ostatecznego jako równoznaczny z apokalipsą co jest błędnym postępowaniem. Ja tego błędu nie popełniłem!

motyw sądu ostatecznego | sąd ostateczny | matura | prezentacja | różne ujęcia motyw sądu ostatecznego |
 
Do góry