Members of Mayday

ravik74

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Łódź
Witam.
Pamięta jeszcze ktoś jak to było na początku lat 90-tych? Poszukuję bardzo starych Mayday`i (nie wiem czy nie pierwszych) Pamiętam że składanka była wydana na dwóch kasetach magnetofonowych i napewno pierwszym utworem był "Anthem"z 92 roku http://www.youtube.com/watch?v=IlWRzOe-uZM .Niestyty te kasety zawieruszyły mi się wiele lat temu. Bardzo zależy mi na znalezieniu tamtego wydania, tamtych utworów. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 

ravik74

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Łódź
Dodam jeszcze że oprócz "Anthem" nie udało mi się już więcej usłyszeć żadnego utworu z pozostałych figurujących na tamtym wydaniu. Nie pamiętam tytułów ani wykonawców. Przeglądając godzinami serwis youtube nie trafiłem na żaden z nich a wiem że od razu bym rozpoznał każdy kawałek. Może ktoś zna jakiś portal poświęcony tylko M.of M od najstarszych początków.
Proszę pomóżcie.
 
B

benjamima

Guest
Hm. Kompletnie nie znam tego zespołu, ale nie raz nie dwa poszukiwałem jakiegoś kawałka czy płyty, więc mogę się podzielić doświadczeniami:

1. Jeśli to polski zespół, czasami na wrzucie jest więcej niż na youtube.
2. Sprawdź wikipedie pod kątem nazwy zespołu ( jeśli jest to zespół zagraniczny, użyj angielskiej wikipedii ), danych piosenek - może znajdziesz tam dyskografię czy link do jakiegoś fan clubu czy strony oficjalnej.
3. Wrzuć nazwę zespołu/płyty w google i zobacz co mówią.

To chyba na tyle... Powodzonka.
 

ravik74

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Łódź
Wszystkiego co napisałeś już próbowałem. Members of Mayday nie jest zespołem tylko festiwalem techno na poczet którego uczestniczy cała masa DJ-ów i składów.Jest to jakby ruch nierzadko powiązany również z festiwalem "Love Parada". Jeśli wychodzi jakaś płyta to przeważnie każdy kawałek na niej jest innego wykonawcy i tak też było na moich pamiętnych kasetach. Ale dziękówka benjamima.
 

ravik74

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Łódź
Hura ! Właśnie znalazłem :)
http://www.discogs.com/Various-Mayday-A-New-Chapter-Of-House-And-Techno-92/release/148239
 
Do góry