Masz telefon komórkowy z wbudowanym radiem albo komputer?

Status
Zamknięty.

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ej a co to to w ogole jest za durny pomysl?? Ja mam radio, telefon przez neta tylko. To jest 3 razy tansze i wcale nie gorsze. Zadnych problemow. Polecam!
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
mógłbym płacić podatek za radio w kompie (mam kartę telewizyjną z tunerem FM) ale jak uwalą podatek za neta. A jak ktoś słucha radia internetowego to też ma płacić podatek radiowo telewizyjny śmiechu warte.

Z drugiej strony utrzymanie nadajników radiowych to duży koszt a ktoś to musi płacić. Zwłaszcza że to są urządzenia dużej mocy i każdy element wykonywany jest przez specjalizowane firmy lub na zamówienie a to naprawdę kosztuje nie mało. Dla przykładu urządzenie które się nazywa analizator widma dobrej klasy może kosztować nawet półmiliarda starych złoty albo i więcej. I jest one wykożystywane przy pomiarach i takich tam.
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Kiciuś chyba ci się coś pomyliło, tu chodzi o radio i telewizję przez neta (na tym samym kablu co masz neta)
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
To z tym radiem internetowym (nieodmienne wiem) to taka ironnia z powodu na nazewę. Jak piszę ze mam kartę telewizyjną to mam przecież zwyczajną telewizję w kompie to chyba jasne. Tak samo z radiem bo ma wbudowany tuner FM (modulacja częstotliwości)
 
Status
Zamknięty.
Do góry