MAm problem?! Pomóżcie ułożyć plan na siłe!?

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice <SILESIA> CITY
Mianowicie jestem stosunkowo niski,172-173 cm, mam 16 lat 67 kg wagi i chciałem więcej wyciskać,i ogólnie mieć większą siłę, w tym celu zakupiłem 40 dniowy cykl OLIMP [ Kreatyna Mega Caps 150 1250 ], i nie wiem jak ćwiczyć żeby podnosić więcej.Oczywiście czytałem bardzo dużo różnego rodzoju stronek ,ale żadna nie opowiadała moim wymaganiom.??prosze o pomoc:)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
na wzmocnienie klatki i na jej rzezbe to rob duzo polowek, wiesz chyba co to ? :)
a zeby wzmocnic srodek klatki rob rozpietki szerokie czyli z szeroko rozstawionych na boki rak
no i oczywiscie na wzocnienie gornej partii klaty jest dobra niesmiertelna "skosna" :)
 

GFdYx

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tylko nie zapominaj o innych mięśniach, bo bedzie to dziwnie wyglądać, jak bedziesz miał wyrobioną klate czy bico, a przeramie jak u przedszkolaka :p
 

ucubucu

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie czytaj tych bzdur co oni wypisują


trening siłowy oparty jest na cwiczeniach z duzymi ciezarami do tego celu musisz sobie sprawdzic rekord w wyciskaniu bo oto ci najbardziej chodzi.

Najważniejsze abyś zawsze zaczął od dobrej rozgrzewki 2 serie po 12 razy 40%
nastepnie przechodzisz do treningu głównego

2 serie 70% - 8 powt
2 serie 80% - 5-8 powt
2 serie 90% - max powtórzenia [ musisz zadbac o asekuracje]
1 seria 100% - tu starasz sie podnies swoj ciezar maxymalny [nigdy to sie nie uda bo jestes zmeczony ale chodzi oto aby dobic klate]

po takim treningu silowym w wyciskaniu przyda sie lżejszy zestaw

rozpietki ze stałym ciezarem tak aby wykonac 10 ruchów 4 serie
pompki na poręczach bardzo dobrze dokopią ci klate 4serie po max powtorzen

to by było na tyle jesli chodzi o klate , wiecej serii nie ma sensu robić bo tylko sie przemęczysz

w zamian za to mozesz zacząć zarabiać w eurobarre korzystając z mojego linku

http://www.eurobarre.com/?p=453048339332

moi poleceni zdobywaja 2x szybciej punkty
 

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice <SILESIA> CITY
No dzięki właśnie mi chodziło o tą rozpiske:]a nie jakieś co masz robić,bo już troche wcześniej ćwiczyłem i miałem pare razy plany trenningowe jednak chciałem typowo siłowy:} bo mase mam (71 kg a mam 173 cm. wzrostu)
 
Do góry