Łzy

Status
Zamknięty.

ania9999

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
HEJ! PILNIE POSZUKUJE PIOSENEK ŁEZ : "Cała sobą", "Szczęścia smak" i "Imagine". BEDE NAPRAWDE BARDZO WDZIECZNA. PROSZE O WYSŁANIE LINKÓW LUB PIOSENEK NA E-MAIL. MOJ E-MAIL TO : ania.n.14@wp.pl CZEKAM NA ODPOWIEDZI :) NAPRAWDE PILNIE ICH POTRZEBUJE:) ODWDZIECZE SIE :) MAM TEZ DUZO MP3 I CHETNIE SIE PODZIELĘ :) CZEKAM NA ODPOWIEDZI :)

____________________

Nie widzisz pod spodem osobnego tematu na temat "Łez"?
Przenoszę.
 

Kasiulek:*

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć :) Ja tez poszukuję piosenki Całą sobą Łez więc jakby ktoś ją miał to bardzo proszę o to, aby mi ją przesłał w jakiejś wolnej chwiluni :D Z góry dziękuję życzliwym osobom Mój e-mail----> vavato_87@o2.pl Pozdrawiam gorąco :papa:
 

Marhewix

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też szukam piosenki "Łzy - Cała Sobą"

Myślę że lepszym rozwiązaniem od maila jest wysłanie pliku na www.wyslijto.pl i podanie tutaj adresu, będzie on dostepny dla każdego, a jak nie to mail marhewix@o2.pl

Dzieki, pozdrawiam
 

Pablitto

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Oto te piosenki:
Łzy - Całą Sobą:
Łzy - Szczęścia Smak:
Mam jeszcze Eyes Open Madly, ale trochę kiepska wersja bo nagrywana z neta, ale jeżeli ktoś chce to piszcie na maila: solitario1186@tlen.pl

========================
Nie umieszczamy linków na forum,ewentualnie chętni niech zgłaszają się do Ciebie na priv ;)
 

Pablitto

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Próbuję znaleźć jeszcze imagine, i akustyczne wersje dla miłości warto i twoja ot tak jak by ktoś coś z tego miał to byłbym wdzięczny gdyby przesłał mi na maila. A tak na marginesie to gdyby ktoś był zainteresowany rosyjską wersją agnieszki to właśnie dziś udało mi się ściągnąć więc pisać na maila jak coś...:) solitario1186@tlen.pl
 

Impala

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc
jestem tutaj nowa ale bardzo pilnie poszukuje tych piosenek łez cała soba i szczęścia smak. jeśli ktoś moze mi pomóc to bardzo prosze niech ktoś mi je przesle na maila ewelina.m.a@poczta.fm
 

Kasiulek88

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc jesli mogłabym prosic kogos o przesłanie piosenek Łez: "Szcześcia smak" i "Imagine" - bede bardzo wdzieczna,jesli potrzebujecie i ch piosenek to piszcie na maila: kasiulka_zeg@buziaczek.pl - na ten adres prosze rowniez przeslac piosenki dla mnie - jesli oczywiscie bedzie ktos tak mily :papa:
 

jackotrue

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
O kurczę... Przypomniały mi się stare, dobre czasy, gdy się Łez słuchało... Człowiek tyle problemów nie miał... Podeślecie mi jakąś fajną piosenkę? Mój mail: jackotrue@op.pl
Z góry dzięki, przynajmniej się troszkę zrelaksuję :)
 

Slonik

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc!Nazywam sie Roman.Jestem ze Lwowa.Bardzo chcialbym zeby ktos zarzuciv mi na e-mail: romko.lviv@gmail.com piosenki grupy Lzy.Bardzo dziekuje!
P.S.Przepraszam za moj nie bardzo dobry polski. :eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry