laserowa korekta wzroku

StaryOjciec

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
To ja bardzo chętnie pytam, gdzie Ty miałeś i jak efekty. Próbowałam wpisać, klinik jest sporo, opinii też, ciężko się odnaleźć.
CMO Laser, Grzybowska. Efekty? Wada zmniejszona z minus czterech/ czterech i pół dioptrii do zera. I tak się utrzymuje od dwóch lat.

CMO Laser, Grzybowska. Efekty? Wada zmniejszona z minus czterech/ czterech i pół dioptrii do zera. I tak się utrzymuje od dwóch lat.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Oj chyba mi się pogorszyło bo widzę podwójnie :). Też bym tak chciała być dwa lata po.. Ciekawe czy coś się tam zmieniło, odkąd Ty miałeś, ale sprawdzałam opinię i żadnego o jakiś powikłaniach nie znalazłam - także już jest dobrze.
 

StaryOjciec

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Chciałabyś? Więc trzeba zdecydować się na zabieg jutro, a już w maju 2014 roku będziesz dwa lata po...
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja_goda zapisz się na badania kwalifikacyjne, nie musisz później od razu lecieć 'pod laser', możesz na zabieg umówić się np. za miesiąc.
 

StaryOjciec

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ale to w końcu nie randka - można się zdecydować już na pierwszej...
 

Natalika

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja już jestem dawno po zabiegu też w tej klinice i nie narzekam, zniwelowali mi wadę i jak na razie wszystko jest w porządku, teraz może mają jeszcze lepsze lasery i większe doświadczenie, więc tym bardziej nie masz się co bać:)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
To się bardzo ciesze :). A zeszli do zera czy coś zostało?
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Zapisałam się na te badania, troszkę zwlekałam, przeczytałam chyba wszystkie opinie w internecie o zabiegu jakie kiedykolwiek ktoś napisał i w końcu w następny poniedziałek dowiem się co i jak z moimi oczami. Także trzymajcie za mnie kciuki!
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Mogę mieć zabieg:). Badania zrobione, na wszelki wypadek zapłaciłam za dodatkowe badania. Pani dr. wybrała dla mnie lasik, ale z racji wyjazdu na urlop zabieg będzie po czyli pod koniec sierpnia. Później to ja będę mogła doradzać i opisywać heh.
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
49
Punkty reakcji
0
A doradzicie gdzie można się zapisać w Krakowie?

I czy byliscie zadowoleni z zabiegu?
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Hej, robiłam 2 lata temu. Jedno oko - 1 oraz astygmatyzm, drugie - 3.5. Po zabiegu stosowałam się do wszystkich zaleceń lekarza, nie mam żadnych powikłań, ogólnie najlepsza decyzja w moim życiu, pozbyłam się całkowicie okularów ;) jeżeli miałabyś jakieś pytania odnośnie samego zabiegu, to chętnie opowiem jak to było w moim przypadku ;)

W Krakowie polecam zapisać się na konsultację tutaj: https://voigtklinikaoka.pl/ Zajmują się korekcją nawet tych trudniejszych zabiegów.
 
Do góry