Książkowe prezenty

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wigilia już za nami, a my jesteśmy ciekawi co znaleźliście pod choinką? Książki,jakie? A może ktoś znalazł czytnik e-booków, albo audio booka? Pochwalcie się :)
 
W

wiki9969

Guest
Ja książki nie dostałam, jednak robiąc prezenty najbliższym przypadkiem zahaczyłam o księgarnie i sama sobie taki upominek sprezentowałam. Jest to książka W. Cejrowskiego "Rio Anaconda". :)
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja książki nie dostałam, jednak robiąc prezenty najbliższym przypadkiem zahaczyłam o księgarnie i sama sobie taki upominek sprezentowałam. Jest to książka W. Cejrowskiego "Rio Anaconda". :)

Czasem samej też można sobie zrobić miły prezent :) Przeczytana już?:)
 
W

wiki9969

Guest
Jeszcze nie. :( Czeka na swoją kolej. Wypożyczyłam stos książek na Święta i teraz je czytam.
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Oj święta to idealny czas na nadrabianie książkowych zaległości :)
 
S

szatanek13

Guest
Ja dostałem od dziewczyny kupon/bonm (nie wiem jak to nazwać) do http://ksiegarniawarszawa.pl/
To chyba najlepszy możliwy prezent, własnie kupon do księgarni :) Bo jak dobra, to człowiek i wybierze sobie co chce, a tak niekoniecznie zawsze w czyjeś gusta się trafi
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja dostałem od dziewczyny kupon/bonm (nie wiem jak to nazwać) do http://ksiegarniawarszawa.pl/
To chyba najlepszy możliwy prezent, własnie kupon do księgarni :) Bo jak dobra, to człowiek i wybierze sobie co chce, a tak niekoniecznie zawsze w czyjeś gusta się trafi

Masz rację, taki bon to świetny prezent :) I nie trzeba obawiać się, że będzie nietrafiony ;) Obdarowana osoba sama wybierze to, na co akurat ma ochotę i z pewnością będzie zadowolona :) A Ty już byłeś na zakupach? :) Pochwal się co wybrałeś dla siebie :)
 

sowa-ruda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
wprawdzie jest sporo po świetach, ale ja też się pochwalę co dostałam pod choinkę - wszystkie książki Stevena Kinga <3 :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Stephen, nie Steven ;)
Wszystkie? :mruga: No to nieźle, przecież on chyba z 50 książek wydał :D
Ja niestety w tym roku nie dostałam żadnej książki, ale za to sprezentowałam mamie Houston, mamy problem Grocholi, co zresztą aktualnie czytam i polecam :)
 

Virtualo

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Stephen, nie Steven ;)
Wszystkie? :mruga: No to nieźle, przecież on chyba z 50 książek wydał :D
Ja niestety w tym roku nie dostałam żadnej książki, ale za to sprezentowałam mamie Houston, mamy problem Grocholi, co zresztą aktualnie czytam i polecam :)


Masz rację, @sowa - ruda, to musi być niezła kolekcja ;) Ciekawe kiedy to przeczytasz? :) @Ilusia, nic starconego :) Może w następnym roku mama odwdzięczy Ci się też książką? :)
 

Monika Migow

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie odmawiam czytania książki na czytniku e-booków. Wolę pisaną maszynowo :) A jak już to ebook ale też wolę sobie wydrukować lub wrzucić pod program który mi wyświetla po linicje tekstu powiedzmy co 3 sekundy w zależności jak nam idzie czytanie, szybkość czytania :)
 
Do góry