Krzysztof Kadela "Blady Kris" z serialu "Mam talent"

Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
'Mam talent' to nie jest serial.

Popieram Kaziczka, są lepsi od niego. Mi osobiście beat boxowanie, czy jak tam to się zwie nie imponuje. :]
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
są lepsi od niego a on na dodatek ukradł jakiemuś amerykańskiegu bit boxerowi (gdzieś o tym czytałem ... )
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Też widziałem wielu lepszych od niego ale nie można powiedzieć, że nie jest dobry. Jest już nawet dosyć znany.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
był niedawno w mojej miejscowości na koncercie, znaczy był jednym z gości na bibie, fajny w sumie chłopak z niego, zna się na tym co robi i robi to dobrze, choć dla mnie i tak lepsi są np al-fatnujah, może dlatego ze mam senstyment do nich bo z mojej miejscowosci.. ^_^
ogólnie to Blady Kris pozytywne wrażenia zostawił po sobie, widać normlny chłopak i sława mu jeszcze nie uderzyła do główki, na tej bibie o której już wspominałam po swoim wystepie zachowywal sie jak normala osoba ktora przyszla na koncert, akurat po nim byl Bob One, stal miedzy wszytskimi i bawil sie jak kazdy, inny to by poszedl juz do pokoju dla vipow i tyle by bylo.
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Fajny on w sumie był no ale nie miał szans wygrac bo to co robił to nie było az tak chyba nadzwyczajne.. Tzn sa lepsi ;] no ale fajny był trzeba przyznac i talent jako taki miał:)
 
Do góry