komis odzieży używanej, biżuteria rękodzieło, akcesoria

viki89

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
co myślicie o otworzeniu komisu z używaną odzieżą, gdzie każdy będzie mógł oddać niepotrzebne ubrania i uzyskać pieniądze. Chodzi o miejsce, sklep z tanią, oryginalną odzieżą i akcesoriami, niepowtarzalnymi, biżuterią ręcznie robioną itp. czy takie miejsce miałoby powodzenie?
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
używana w miarę z nowych kolekcji odzież markowa po dobrych cenach ?

W jakim mieście mieszkasz ? I czy miała byś konkurencje z podobnej branży lub ogólnie z branży ubraniowej ? sprawdzałaś rynek ?
 

viki89

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
mialam raczej na mysli odzież oryginalną w stylu, troche własnych projektów chociaż znane marki nie są wykluczone. mieszkam w niedużym mieście i powstaje pytanie czy ludzie nie beda chcieli otrzymac jak najwyzszej ceny za oddane ubrania... rzeczy też nie dędą takie tanie jak w secondhandzie jakich mnóstwo, sama musze na tym tez zarobić... czy to wogóle ma sens?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja się zastanawiam nad Outletem. Na początek działalność tylko przez Internet, ale jeśli się powiedzie wtedy może uda mi się założyć sklep. Co o tym myślicie?


Viki89 powiem Ci, że sama się nad takim czymś zastanawiałam, też lubię projektować i przerabiać ubrania, ale czy byli by na to chętni szczerze wątpię.
A ubrania w SH są coraz droższe.... sama kupuje w sklepie gdzie jest 50zł/kg.
 
Do góry