Kask do jazdy na nartach

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Używacie kasków do jazdy na nartach? Właśnie kompletuje nowy sprzęt do jazdy na nartach i zastanawiam się nad kupnem kasku. Nie sadziłem że one są takie tanie. Znalazłem coś takiego http://www.taniebuty.pl/Mivida/Kask_Mivida_Arrow_Runner_RU05/Product.aspx Wygląda dobrze i solidnie a za taką cenę może się opłacić.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Kask wygląda całkiem nieźle. Ale najważniejsze to zachować rozsądek i bezpieczeństwo, wtedy kask się nie przyda. Zainwestuj też w dobre gogle, bo też się przydają. Koniecznie takie ze wszystkimi filtrami i powłoką antifog. A może jeszcze jakaś kominiarka by Ci się przydała na zimniejsze dni Zobacz taką :p :p
 

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Jeżdżę w kasku od zeszłego sezonu i żałuję, że zacząłem tak późno... Niedawno kupiłem fajny kask Rossignol mojej dziewczynie. 250zł w najnowszej promocji intersportu. Naprawdę warto zadbać o głowę.
 

KniguLover

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Co za zbieg okoliczności. W miniony weekend wpadła mi w ręce ich gazetka i również pognałem do salonu, żeby dopaść kask. Moja dziewczyna suszyła mi głowę juz 2 lata i w końcu dopięła swego, a ja smigam po stoku w "twardej czapce". Wrażenia? Cóż, wygoda mogłaby być większa, ale jednak człowiek czuje psychiczną "ulgę" i jakieś takie bezpieczeństwo. W sumie nie żałuję.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Dobry kask można i dostać za 100 złotych nie trzeba wydawać nie wiadomo ile. Na pewno znacznie bardziej bezpiecznie jest w kasku bo nigdy nie wiadomo kto oprócz Ciebie jest na stoku. Przykład sprzed kilku dni jak jakiś pijany narciarz wjechał w kobietę - trafiła do szpitala :/
 
Do góry