Kapleusze, kapelusze

mati200

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zacznę od tego by nie wyjść na dzieciaka, że "o zobaczył w filmiku i już chce" bo tak nie jest. Pewnie nic nie rozumiecie, dobra, zawsze w filmach lubiłem gdy bohater miał jakiś fajny kapelusz ("V jak Vendetta" "Van hellsing" "Koszmar z ulicy wiązów" smiley ) ale nigdy nie widziałem takich fajnych kapeluszy by nosić a nie zrobić sobie obciachu, aż do teraz http://www.youtube.com/watch?v=VGcMKSGF4A0 , ten gość ma bajerancki młodzieżowy kapelusz z przypinkami, i gdy to zobaczyłem wiedziałem, że muszę mieć taki, patrzyłem na allegro i kilku innych stronach, może pisze złe hasło bo pod przypinkami nic nie wyszło, więc proszę poszukajcie mi taki podobny ( ta przypinka z uśmiechnięta buźką tez jest fajna). emotek : smileyWidziałem na allegro podobny ALE on jest taki yy owłosiony? yyy no widać że nie jest gładki a ten JJay ma gładki i powiem lepiej to wygląda, wogle takie nie gładkie kojarzą mi się z tymi co dziadek nosił smiley
 

kama_b

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kapelusze a konkretniej ich pełny wybór z pewnością znajdziesz w hat hat, z tego co mi wiadomo to producent więc nawet jak nie będą mieli konkretnie takiego to pewnie da się zamówić. Z resztą sprawdzić nie zaszkodzi. Powodzenia w poszukiwaniach.
 
Do góry