Jest ktoś z Sokołowa?

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy ktoś z was jest z Sokołowa Podlaskiego ale mamy tu straszny problem dotyczący nieprawości polityków. Jest u nas burmistrz, który wyczynia różnego typu matactwa, jest gazeta, która o tym otwarcie pisze i toczy się wielka walka ponieważ rządzący o których gazeta napisała niewygodną prawdę chcą ją zniszczyć. Zabronili sklepom ją sprzedawać, zaszantażowali firmy by się tam nie reklamowały i dążą do tego by całkiem ją zniszczyć gdyż niedługo wybory i opinia niektórych wisi na włosku. Dziennikarz tej gazety zdobywa coraz więcej kompromitujących informacji o nieuczciwej działalności burmistrza i jego świty. Teraz się pojawiła wiadomość, że ludzie z urzędu miasta służyli dla SB!!! Jako jedyny ma odwagę pisać prawdę a Ci o których pisze chcą się go pozbyć...Zobaczcie ten artykuł (dwa ostatnie akapity):
http://www.gazetasokolowska.pl/content/view/2229/29/
 
A

Alek06

Guest
Ja nie jestem z Sokołowa ale bardzo mnie to zainteresowało. Dziwnie sie ze mimo ze zyjemy w demokratycznym kraju takie rzeczy sie jeszcze dzieja. Burmistrz jest Panem i władcą jak widze. Moze ktos na górze powinien sie dowiedziec ...Ale czy to nie jest jakiś układ?
 
Do góry