Jakie korepetycje we Wrocławiu ?

imna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
26
Punkty reakcji
2
Witam forumowiczów ;) Szukam osoby na forum bądź może ktoś z Waszych znajomych zna dobrze matematykę i pomęczy się ze mną. Głównie zależy mi na nauce bieżącego materiału + powtórka do matury. Zajęcia we Wrocławiu, najlepiej u mnie w domu. Czasu jest sporo, ale myślę, że 2 spotkania, max. 3 w miesiącu wystarczą, Proszę o informację tutaj lub prywatnie, pozdrawiam
 

drNoo

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
Koleżanko do matury masz kilka miesięcy. Nawet jak poświęcisz 3 godziny w tygodniu na naukę matmy, to nie powinnaś mieć problemów ze zdaniem. Wydasz pieniądze, za coś co możesz sama ogarnąć. Poza tym o ile się nie mylę w szkołach są powtórki, więc do maja powinnaś dać radę
 
F

forumowicz01

Guest
drNoo napisał:
Koleżanko do matury masz kilka miesięcy. Nawet jak poświęcisz 3 godziny w tygodniu na naukę matmy, to nie powinnaś mieć problemów ze zdaniem.
zęba też możesz sobie sam wyrwać... Niestety z doświadczenia wiem, że nie każdy potrafi przekazać wiedzę w sposób dobry zwłaszcza, gdy musi nauczyć 20-30 osób, a przecież wiadomo, że każdy inaczej przyswaja wiedzę. W każdym razie u mnie na uczelni problem dotyczył całek i macierzy. Chociaż do tej pory nie wiem po co było mi potrzebne, egzamin musiałem zdać. W samym Wrocku jest pełno korepetytorów, szkół itp. Ja miałem okazję spotkać się z Ewą z Korkomathu (czy jakoś tak). Egzamin zdany w pierwszym terminie, lekcja przeprowadzona najwazniejsze w sposób dobry. Na plus kontakt, sama zadzwoniła po egzaminie z pytaniem o wynik, więc chyba mogę polecić
 

imna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
26
Punkty reakcji
2
forumowicz01 napisał:
miałem okazję spotkać się z Ewą z Korkomathu (czy jakoś tak). Egzamin zdany w pierwszym terminie, lekcja przeprowadzona najwazniejsze w sposób dobry.
dziękuje za informacje. skontaktuje się w najbliższym czasie, być może uda się spotkać w przyszłym tygodniu. masz rację, nie zawsze jesteśmy uczeni tego, co chcemy, ale to już raczej do ministra...
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
z tego co kojarzę to jest we Wro oddział Edun na ulicy Kazimierza Wielkiego - tutaj więcej o samej "firmie" edun.pl, mają całkiem spoko korepetytorów, a stawki za korepetycje nie są wysokie
 
Do góry