Jaka Wódzeczka jest najlepsza ? !

  • Thread starter ciekawy_świata
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

balare

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
łódź
z czystych i niedrogich polecam Soplicę. jest łagodna w smaku. nie smakuje mi natomiast Wyborowa. jest ostra i piecze w gardło. lubię również Absolwenta, Bolsa, Absoluta oraz Finlandię. z kolorowych polecam Gorzką Żołądkową Miętową. jest pyszna i można ją spokojnie łoić bez popity:D również wódka o nazwie Krupnik jest spoko. jest robiona na miodzie i też dobrze wchodzi bez popity:)
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
luksusowa-po niej nie ma nigdy kaca .Najstarsza wódka ziemniaczana-polecam
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Widac ze glosujący w temacie nie mają pojęcia o dobrej wódce skoro ankiete wygrał Bols :(

Najlepsza wódka, albo jedna z najlepszych na polskim rynku to Wyborowa, kwestia dobrego procesu produkcji...

Ale i tak najlepszy to jest dobrze zrobiony bimber ;)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Moim zdaniem też najlepsza, jaką piłem to Wyborowa. Co prawda dobry też jest Absolwent, ale Wyborowa to zdecydowanie wódka numer 1.
 

arturblue

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepsze ostatnio to było na weselu.Jakiś Bols,a ja tylko łyka,umoczyłam usteczka i nic więcej,a wszyscy pijali,jak niewiem.Cóż,ale ja potrafię bawić się bez alkoholu,było czadersko.

Witam kolegów a ja polecam najdelikatniejszą wódkę jaka piłem czyli Ukraińską Khortytsa(Horticja), najciekawsze jest to że na drugi dzień człowiek normalnie funkcjonuje, nie ma bólu głowy, nie ma wymiotów po prostu super, a jeśli chodzi o bolsa to wódka nie wypijalna taki syf kupować to porażka,gryząca śmierdząca nie wspomnę o kacu na drugi dzień, podobne objawy po maximusie, a dla tych którzy nie wiedzą maximusa produkuje Finlandia.
No cóż szukajcie Khortytsy bo warto jest strona w internecie tam jest więcej napisane
 

Attachments

  • logo kortytsa.jpg
    logo kortytsa.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 55
Status
Zamknięty.
Do góry