Jaką kamerę cyfrową?

rado76

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Mam pytanie,jaką kamerę cyfrową kupić?Myślałem o samsungu chociaż podobno sony i panasonic wiodą prym.Z gory dzięki :papa:
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
... Hm... Ja bym Ci radził kupić już jakąś pożadną.. dołożyć trochę i może byś coś lepszego wyskrobał.. np. coś co ma już 2-4 mln px.... Ja osobiście posiadam Samsunga SDC - 105 która ma tylko 800 tys px :/ Jeśli nie ma dobrego oświetlenia to przy takich małych ilościach pixeli obraz będzie się "ruszał" .. chodzi mi o ruchome pixele :/ To jest strasznie denerwujące :/ Radzę Ci dozbierać jakieś.... hm... 3,5 tys i kupić sobie coś takiego : :p:p
http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1860693,00.asp

Jak widzisz.. kamerka ma ponad 4 mln pixeli, zapisuje w rozdzielczości 1080-720 ( HD-Ready -lecz nie pełne ) ... MA obiektyw Carl Zeiss, posiada dysk twerdy na którym możesz zapisać do 100 GB materiału lub moesz zapisywać standardowo na kasetach cyfrowych Mini DV .... Jednak.... jest to Soniak.. a jak wiadomo... gdyby to był np. Samsung, LG czy jakaś inna kamerka posiadająca te same funkcje lecz firmy o mniejszym prymacie to kamerka kosztowałaby o połowe mniej :)

A patrząc na zakres Twoich funduszy to mogę Ci polecić ( od razu mówię że nie masz co liczyć na wiele :p ) Canon MVX300... słyszałem bardzo dobre opinie oi tej kamerce... cena waha się od 1400 do 1899 zł.... musisz po po prstu poszukac gdzie jest taniej :p

Pozdrawiam
 
Do góry