Jak rozpoznać ciąże?

Kompozytor

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jakie badanie mogą wykazać ciąże?
Byłam ostatnio na badaniach (krew,mocz).Pobolewa mnie brzuch i badania te miały wykazać co mi jest.Czy badania te mogłyby wykazać ciąże?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Zależy co ci tam badali ale raczej nie
Inna spawa, że ból brzucha nie jest 'objawem' ciązy
 

Kompozytor

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
No szukają choroby to chyba brali wszystko pod uwagę.Tak przynajmniej myślę.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Chodziło mi o to jakie badanie krwi, prawdopodobnie było to badanie o profilu ogólnym,które ciąży nie wykryje.

Zrób sobie sama test i problem z głowy
 

sok_bananowy

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
73
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Z badania krwi można wykryć ciążę, ale tylko jeśli zrobi się konkretne badanie, czyli sprawdzenie poziomu hormonu hCG, który wskazuje ciążę stuprocentowo. Ale nie jest to badanie z podstawowego pakietu, no i raczej powiadomiono by Cię, że będziesz je miała.
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Jakie badanie wykazuje ciąże? Ano najprostsze - test dostępny w każdej aptece bez recepty ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Jakie badanie wykazuje ciąże? Ano najprostsze - test dostępny w każdej aptece bez recepty ;)

Zrobienie takiego testu to zadne badanie, bo najzwyczajniej w świecie jego wynik jest niepewny. Już wyżej napisano,że ciążę wykrywa test beta hcg z krwi - wtedy wiadomo na pewno, czy to ciąża, czy nie.


 

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z powyższą opinią,w takim przypadku test ciążowy może dać niepewny wynik,aczkolwiek jest pewnym wskaźnikiem i też warto go zrobić.
 
Do góry