Jak przytyć?

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam 17 lat, 177cm wzrostu i ważę 56 kg. Jem dużo i w miarę często ale nie mogę przytyć. Jem czy nie jem, stale mam tą samą wagę. Chciałbym trochę przytyć, ale tak żeby nie być „spasionym”. Na necie czytałem o różnych preparatach, ale nie jestem co do nich pewien.
Kod:
http://sklep.kfd.pl/Jak-Przytyc-i-13.html?gclid=CLGc8LS02aMCFQ4eZwod3koP-A
.
Ten facet na zdjęciu w linku fajnie się wyrobił. Tylko, że on pewnie chodził na siłownie a mi nie chodzi mi o siłownie.
Chciałbym jakoś przybrać na wadzę ale też żeby to nie wyglądało jakoś tragiczne i żebym się nie zrobił okrągły ;D. Wydaje mi się, że mam grube nogi, a dokładnie uda. Nie chce też, żeby one po kuracji wyglądały jakoś tragicznie ;P. Wiem, że raczej nie da się przytyć w jednym miejscu, ale nie chciałbym również jakoś bardzo przytyć na twarzy i pokrywać się zbędną tkanką tłuszczową. Czytałem, że można tak zrobić nawet nie chodząc na siłownie (oczywiście jakieś ćwiczenia w domu wchodzą w grę).
Kod:
http://www.centrumodzywek.net/dymatize-super-mass-gainer-5443-p-2461.html?gclid=CPXKrbW02aMCFQ4EZgodsSCy_Q
UWAGA! Może być stosowany również dla osób które nie ćwiczą a chcą nabrać na masie!!
W załączniku umieszam swoje zdjęcia (robione bez napiny, wciągania brzucha itp.)
Z góry dziękuje za pomoc.
 

Attachments

  • Zdjęcie02522.JPG
    Zdjęcie02522.JPG
    130,4 KB · Wyświetleń: 30
  • Zdjęcie02533.JPG
    Zdjęcie02533.JPG
    161,5 KB · Wyświetleń: 30

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Zacznijmy od tego ze ten koles ze zdjecia to zwykla sciema. Nie zrobisz sie tak zadnym preparatem w 8tyg.


Po drugie wszelkie gainery traktuj jako uzupełnienie diety a nie cudowna odzywke, ktora zaczniesz jesc i nagle urosniesz w 15kg miesni ot tak.

Do tego sposob uzycia prezentowany na stronie tego Twojego gainerka jest rozpie.rdalajacy :D


Po trzecie jestes ekto wiec zeby sensownie przytyc cierpliwosc + siłownia + konkretna dieta, do tego mozesz dorzucic jakies odzywki ale najpierw poczytaj troche na ten temat ale nie opisy producentow.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
TO jest tylko reklama dla dziecie neo którzy myślą ze im się uda 6-12kg w miesiąc bo to jest chyba nie możliwe a gainer to tak jak tobie pasuje a nie jak tam pisze.
 
Do góry