INFORMACJE NA TEMAT STERYDÓW

Status
Zamknięty.
P

prince23

Guest
Chciałem zauważyć, że zakładanie działu sterydy jest co najmniej nie na miejscu na normalnym forum, z którego jak zauważyłem korzysta wielu BARDZO młodych ludzi mogących spotkać się z licznymi hymnami pochwalnymi na cześć owej karmy dla bydła. Fajnie, że dopisane jest "to co pozornie tylko dobre" ale mimo wszystko treść wydaje się przeczyć. Zupełnie nie rozumiem uciszania przez moderatorów nielicznych głosów starających się przemówić do rozsądku tym kretynom, którzy na takim forum mogą nie tylko szkodzić sobie ale także zachęcić do rujnowania zdrowia młodych i naiwnych. Wiadomo, że jeśli ktoś chce to i tak szybko znajdzie masę informacji na temat tego gówna ale na takim ogólnym forum treść narzuca się sama i niemal przypadkowo. Równie dobrze możecie założyć dział "narkotyki-moje najlepsze jazdy". Odnośnie samych sterydów to moja informacja jest krótka - trądzik, zaćma, nadciśnienie, impotencja, marskość wątroby, niewydolność serca, zgon po kilku latach męczarni. POWODZENIA
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Odnośnie samych sterydów to moja informacja jest krótka - trądzik, zaćma, nadciśnienie, impotencja, marskość wątroby, niewydolność serca, zgon po kilku latach męczarni.

Nie jestes doktorem ani nie masz specjalizacji w dziedzinie sterydów więc nie możesz postawić diagnozy do czego moga prowadzic sterydy . Więc zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry