Indios Bravos czy Shakira

Avillka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich:) Mam problem ktory po raz kolejny doprowadzil po raz kolejny moje nerwy na skraj wytrzymalosci, natomiast: moj chlopak po raz kolejny slyszac Indios Bravos w moich glosnikach, zaczyna spiewac przekrecajac tekst piosenki typu:"znowu sprzedali mi krowe i musze ja wydoic, pomalowalem plot" itp. tak tak smiejcie sie :D a mi nerwy skacza, brakuje mi juz argumentow dlaczego bardziej wartosciowa muzyka jest Indios Bravos(akurat tego zespolu sie uczepil) niz jego Shakira, co wy proponujecie i co wogole sadzicie na ten temat??
 

Boreasz

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świdnica
Pewnie się z Tobą drażni ;) Sam uwielbiam miny swojej księżniczki kiedy się złości. A co do porównania niestety nie mnie to oceniać bo bez wątpienia postawił był na Gutka zamiast Shakire, nie lubię popu i może to dlatego. W sumie usiądź kiedyś z nim w spokoju puść jego ulubioną muzykę i zapytaj czy ona jest dla niego ważna ? co wyraża ? czy przekazuje jakieś informacje? czy uczy ? a potem puść coś swojego i niech sam posłucha. Reggae pozwala nam przeżyć w tej "betonowej jungli" i uczy ojj dużo uczy ;)

Pozdrawiam
D@n!eL One Love <3

PS Pozdrów chłopaka ;D
 
Do góry