Gotowanie dla zdrowia

astra3

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Zapraszam was na kulinarna przygodę która pozwoli wam czerpać energię z życia.
„Niech pokarm będzie twoim lekarstwem” - Hipokrates
WARSZTATY GOTOWANIA DLA ZDROWIA
Warszawa 21-22 III 2009r.

Ogólne zasady żywienia z uwzględnieniem:
Makrobiotyki, 5 Przemian, Ajurwedy,
Ziół i przypraw w naszej kuchni

Program zajęć:
Budowa człowieka, funkcjonowanie poszczególnych organów i sztuka utrzymania ich w równowadze.
Zegar biologiczny człowieka
Charakterystyka produktów odżywczych
Podstawowe założenia Ajurwedy i zasada spożywania posiłków wg niej, makrobiotyki i 5 przemian
Co to jest dieta satwiczna
Podamy również:
przepisy dostosowane do pór roku.
Celowe zastosowanie ziół i przypraw w kuchni.
Sposoby oczyszczania organizmu.
Podczas zajęć będziemy sami przygotowywać posiłki.
Zajęcia Prowadzi Edyta Sicińska specjalista w dziedzinie kuchni makrobiotycznej i 5 przemian.

Informacje i zapisy www.mojeezo.pl .tel-604 297 743
 
A

Alek06

Guest
Fajna propozycja , mysle ze moze mi sie przydac.Juz zaczyna po mału sie dochudzac,zakupiłam Philipiaka dla zdrowego gotowania , teraz szukam przepisów i wykorzystam to co napisałas wyzej.
 

wrzeszczot

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
Według mnie bardzo fajne możliwości gotowania zdrowych i smacznych posiłków daje Thermomix. Od kiedy gotujemy w tym urządzeniu, nie musimy dzieci prosić o dokończenie posiłków, które same w mig znikają. Teraz planujemy poszerzyć jego funkcjonalność o dodatki firmy CucinaOra, która oferuje również dodatki do popularnego Lidlomixa. Na uwagę zasługuje dodatek SteamEGGS, dzięki któremu przygotujemy rewelacyjne jajka w koszulkach.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Kupiłam parowar kilka lat temu. Do tej pory nie wiem, jak się tego ustrojstwa używa.🥴 A całkiem sporo miejsca zajmuje...
 
Do góry