Generał Daimos

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Hmmm.. zaczne od końca, natomiast, czy po ostatniej walce Kazuya przeżył i był nie przytomny, czy może umarł? Nigdy nie mogłem tego zrozumieć, i nikt ze znajomych nie wie, bardzo bym prosił o podzielenie sie wiedzą :)


Od jakiegos czasu temat jest i nikt nawet slowka nie napisal ze widzial anime... Wpisujcie sie chociaz jak znacie to anime, zebym wiedzial ze oprocz mnie ktos ogladal Daimosa, nie dawno nawet puszczali go ponownie... :)
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne anime. Niezła fabuła. Oglądnąłbym raz jeszcze.
 

Kremówka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
oj, niewiele już pamiętam. Wstyd jak pieron ale nie pamiętam końcówki
 

mracidburn

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dla wszystkich fanów tego kultowego już w niektórych kręgach anime mam nie lada gratkę - serwis Generał Daimos, z którego można bez kolejek, limitów, płatności i rejestracji pobrać wszystkie 44 odcinki. To nie wszystko. Na GenerałDaimos.pl znajdziecie cały soundtrack (słynne "Moyase, moyase" oraz inne utwory, które można było usłyszeć w animacji), odcinki on-line, liczne ciekawostki oraz ciekawe grafiki. Serdecznie zapraszam zarówno tych, którzy mieli już przyjemność oglądać to anime jak i tych, którzy nigdy jeszcze Generała Daimosa nie widzieli.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
przyznam, że to pierwszy reklamowany serwis, któremu musze pogratulować, jest świetny, chociaż co do pewnych ciekawostek trzebaby podyskutować.
 

Cypele

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ASP
<3<3<3<3

Dajmos jest kozak, pamietam jak ogladalam z bratem na Poloni 1, lecialo mniej wiecej z Yattamanami i Sally lustereczko, chubasa chyba. Pomysl pierwsza klsa, w prawdzie lektor byl straszny i dawali go strasznie cicho jednak nawet to nie odbieralo bajce uroku. Sam pomysl niby banalny i wydaje mi sie ze Power Rangers skopiowalo troche pomysl :lol2:
 
Do góry