Gdzie kupić Macbook air?

pozi

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Czy ktoś wie czy jest duża różnica cenowa pomiędzy sprzętem ze sklepu MACA, a sprzętem w sklepach internetowych? Pytam, bo chcę się przejść po
MacBook Air, ale nie wiem czy warto, a z kolei trochę się dygam zamawiać elektronikę przez kuriera.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Hm, jakbyś dobrze poszukał, to może byś i znalazł na necie coś tańszego, choć ja osobiście bym odradzała. A na pewno sama wolałabym kupić jednak w autoryzowanym sklepie, w którym wiesz na 100 proc. co kupujesz, gdzie fachowiec zawsze dokładnie Ci wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie itd. Przez net nie masz tego komfortu. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale z tego co wiem, to w Saturnach są z reguły punkty iSource, który jest przedstawicielem Apple’a na Polskę, więc tam możesz iść, wszystkiego się dowiedzieć i ew. kupić:) No chyba, że stwierdzisz, że jednak za drogo, to wtedy możesz próbować przez net.
 

MarekBrzozowski

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
to się tylko tak wydaje że w necie taniej, ale po pierwsze wcale nie jest taniej, a najczęściej jest drożej (p. komputronik czy morele.net), a po drugie do tego dochodzą koszty wysyłki.
To rzadka sytuacja gdy najtaniej można kupić w marketach elektronicznych w galeriach.
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
Skąd masz te dane? Imo tylko niektóre rzeczy są tańsze w takich sklepach - te które pokazują w gazetkach. Na całej reszcie zdzierają.
 

MarekBrzozowski

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
no to sobie porównaj ceny
a ja nie mówię o produktach z gazetki tylko konkretnie o makbookach
 

pozi

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
to się tylko tak wydaje że w necie taniej, ale po pierwsze wcale nie jest taniej, a najczęściej jest drożej (p. komputronik czy morele.net), a po drugie do tego dochodzą koszty wysyłki.
To rzadka sytuacja gdy najtaniej można kupić w marketach elektronicznych w galeriach.

A które konkretnie markety masz na myśli?
 

Renowatorrr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja się boję zamawiać elektronikę w necie. Wolę zapłacić trochę więcej, ale mieć pewność, że dotrze do domu w całości. W e-sklepach, to mogę zamawiać książki albo rzeczy niezniszczalne w transporcie (jak zamawiałem sztangę, to się o nią nie martwiłem :D).
Tutaj przykład tego, co robią kurierzy z paczkami:
http://www.youtube.com/watch?v=sgAq_KnDIPc&feature=related
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Nie wiem kto kupuje zabawki Apple, jak można normalne (lepsze) sprzęty za dużo mniejsze pieniądze mieć <_<
 

Renowatorrr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
E, lanserzy to kupują wersje złote sprzętu (gdzieś widziałem pozłacanego Kindle'a i iPada).
Apple ma swoich zwolenników, którzy cenią prostą obsługę czy wygląd, ewentualnie większą (dla nich) wygodę pracy. Ja wolę bardziej "otwarty" sprzęt i software, przy którym można kombinować, ale większość ludzi nie ma na to ochoty po prostu.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Ja się teraz zastanawiam nad macbookiem, w iSpocie można mieć raty 0%, jednak wyłożyć tyle kaski na raz to sporo, raty mniej odczuję :) tylko chyba trzeba mieć kartę w sygmie, nie wiem tylko czy macbook air czy pro :)
 
Do góry