Fajki I Piasek

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
Mam na roku panne, która zbiera....papierosy!! Oczywiście nie gromadzi ich tonami na stryszku, tylko po jednym, dwóch każdego rodzaju! Jak to usłyszałam, to aż :wow: oczy wybałuszyłam! I już mam dla niech zdobyty ruski okaz, którego filtr jest dłuższy niż sama fajka :) mam nadzieję, że się ucieszy :)

A znowuż mój facet jak tylko jest nad jakimś morzem, na plaży, na której wcześniej nie był, zbiera po trochę piasku :) Że mieszka we Francji (też nad morzem jakby nie było) to ucieszył Go nawet piasek z Polski ;p Ma już nawet z Afryki i paru miejsc, w których Jego kumple byli i mu poprzywozili :)
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Fajne zainteresowania i hobby. Zawsze można się czymś pochwalić. A ta dziewczyna która zbiera szlugi to ona pali. Bo jeśli tak to ja bym miała smaka na te wszystkie papierosy :p
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
No właśnie mówiła, że już kiedyś zbierała, ale ją potem naszło i wypaliła :p Żeby nie tylko w teorii poznać marki :) A teraz się zaparła w sobie i zbiera ostro :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Fajne hobby zarowno zbieranie papierosow jak i piasku. Choc powiem, ze ta fruga bardziej mnie interesuje lecz niestety bardzo trudna do wykonania... (piasek from Afryka :eek:)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Fajowe zajecia, mnie tez sie podoba. Sama chcialabym cos zbierac ale juz za stara jestem :]
 
Do góry