F1 ;)

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Inicjatywa przyjęła się przez media, głosowanie trwa do końca tego miesiąca miejmy nadzieję, że wszystko gładko pójdzie i jedno z miast będzie miało Tor F1. Na jakie miasta zagłosowaliście ?
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Na gdynie zagłosowałem. Będę miał blisko to może se raz obejrzę na żywo i się przekonam czym się ci wszyscy ludzie ekscytują.
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Ale na razie Wrocław wygrywa - kurde :/
Ale nie ekscytujcie się tak bo i tak pewnie nie będzie toru w Polsce :p nawet ulicznego :)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Jak to czym otoczką, rykiem silników, szybkością jakiej F1 dostarcza naszym zmysłom, palonej gumy co więcej trzeba. Mam nadzieję ze na naszym torze F1 wszystko będzie zorganizowane z rozmachem. A głosowania jutro niestety koniec :p
 

xeo95pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sulejów k. Piotrkowa Trybunalskiego
Mimo że jestem z Łódzkiego głosowałem na Gdynię. Miał być tor nie-uliczny w okolicach Łodzi no ale cóż.

Mimo że jestem z Łódzkiego głosowałem na Gdynię. Miał być tor nie-uliczny w okolicach Łodzi no ale cóż.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Ehh liczyłem że Kubica zasiądzie za sterami ferrari a tu bach wielki powrót Schumachera i Kubica prawdopodobnie będzie jechał Renówką :p ale grunt że zostaje w F1 i będzie walczył :) na naszym torze w końcu jakiś Polak musi jeździć :p na GP
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Ja licze na to, że w tym sezonie przetrwa jeszcze w BMW, a w drugim sezonie wezmą go do ferrari, ale to tylko marzenia, bo pewnie, jak napisał eqzix będzie jechał renówką.

Do końca głosowania 11 godzin i wygrywa trzema procentami z Gdynią Wrocław <_< No szkoda :p
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
No tak BMW raz odchodzi z F1 raz wraca. Dobrze że decyzja odnośnie toru F1 w Polsce została podjęta raz i poważnie a nie takie łapu capu. Massa wraca po wypadku na tory F1 ^^ miło będzie znów go zobaczyć w wyścigu.
 
Do góry