Evil Battle 03 & 04!

Legato Bluesummers VS Itachi Uchiha

  • Legato Bluesummers

    Votes: 0 0,0%
  • Itachi Uchiha

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
sposoby walki? Głównie genjutsu więc nawet nie zadaje ran, więc nie wiem gdzie tu widzisz coś złego. Napisz konkretne zarzuty
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie miałem na myśli jego technik walki ale jego sposoby postępowania. uważałbyś za dobrego policjanta który by Cię zabił żeby jakiś gang zgłębić? ale jego sposoby walki dla mnie też są nie czyste. to co że ran nie zadaje, nie umożliwia to równej walki
btw, One piece masz na liście anime które polubiłeś? :) czy tylko o tą scenkę chodzi? :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A kogo on zabił? tzn. chodzi mi o osobę którą zabił, a którą akatsuki by zostawiło przy życiu gdyby nie itacho. Bo to że wyciągał demony oznacza tylko że przyspieszył proces
A one piece właśnie zacząłem. Jestem na 142 odcinku. Świetne anime, a ten fragment jest dla mnie najlepszy. Dosłownie mnie rozbroił :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A kogo on zabił? tzn. chodzi mi o osobę którą zabił, a którą akatsuki by zostawiło przy życiu gdyby nie itacho. Bo to że wyciągał demony oznacza tylko że przyspieszył proces
A one piece właśnie zacząłem. Jestem na 142 odcinku. Świetne anime, a ten fragment jest dla mnie najlepszy. Dosłownie mnie rozbroił :D
to się nazywa współudział w morderstwie, nawet jeśli i bez niego tak samo im szło, to pomaga im w jakiś sposób, a to jest złe
filery ma okropne one piece, ale warto oglądać :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
tak czy tak ta osoba musiałaby umrzec, a tak przynajmniej itachi pomoże Konosze (co za głupia odmiana :p ) i pomści w pewnym sensie tych zmarłych. Zresztą on nie robi tego dla siebie. Nie jest zły i tyle :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jakby był dobry to by już dawno wykończył akatsuki, połowa w porównaniu z nim to mięczaki
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
nie przesadzajmy że połowa. Poza tym i tak pain by go w mgnieniu oka zabił z madarą także pewnie by przegrał, Kakuzu pewnie na równi by był, to że go dzieciaki pokonały to przypadek. Bycie dobrym nie oznacza poświęcenia życia. Zresztą co by to dało gdyby pozabijał płotki? Zrekrutowali by następnych
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
nie. jest tylko maniakalnym fanatykiem który dzieli wszystko na czarne i białe wg własnej skali. to oznacza złą postać.
A co w tym złego? Poza tym zapomniałeś, ze ma świetne podejście do dzieci. :]

BTW:
Wyczyszczenie jakieś dzielnicy wioski ze wszystkich wliczając w to dzieci i starców jest złe. Nawet jeśli miało zapobiec to jakiejś rewolucji.
:p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
owszem. Ale skoro nie uznajemy trzeciego za złą postac, to dlaczego mielibyśmy uważac za takową itachiego. Chyba że uważasz hokage za złego wtedy się zgodzę. Zresztą o czym my tu gadamy, o postępowaniu postaci z kreskówki/komiksu :p
Zresztą jutro już będzie druga bitwa (i nawet wiem kto w niej będzie :p)
Edit: przepraszam-następna bitwa będzie już dzisiaj :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry