Dungeons & Dragons

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zaczynam grać w DnD, tworzę sobie Druida, i mam pytanie, na dłuższą metę co mi lepiej wyjdzie, wilk czy złowieszczy wilk (chodzi o to że wilk jest o 6 lvl do przodu). a może złowieszcza łasiczka? :p tylko -3 lvl by była


czy byłoby mozlwie poprowadzenie pbf dnd? na takich rozbudowanych zasadach? :) z uproszczeniem najwyżej rzutów kością? nie tak jak na tym forum, raczej coś jak te pbf co całe fora na jeden pbf są. czy by siadła cierpliwość ludziom? :)
(popularne by to nie było, nie raz w bardzo prostych pbf jak naruto coś człowieka bierze, a co dopiero w czymś takim, ale jak już człowiek z zwykłej sesji miałby kp i ją przepisać?, np jak drużyna siedzi po kątach polski, i nie ma jak się spotkać)
 

Honnen

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznan
Wiesz Druid nie jest jakims super najlepszy z czego wiem to ta postac rzadko wykorzystywana jest w D&D. Radzilbym Ci zmienic postac na:
-Krasnal Woj
-Niziolek lotrzyk
-maga raczej nie polecam chyba ze na wyzszych poziomach i z duzym poziomem (ognista Kula) :D
A druid raczej nie jest fajny :D
A jak juz to radze Złowieszczego wilka :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wiesz Druid nie jest jakims super najlepszy z czego wiem to ta postac rzadko wykorzystywana jest w D&D. Radzilbym Ci zmienic postac na:
-Krasnal Woj
-Niziolek lotrzyk
-maga raczej nie polecam chyba ze na wyzszych poziomach i z duzym poziomem (ognista Kula) :D
A druid raczej nie jest fajny :D
A jak juz to radze Złowieszczego wilka :D
wiesz, we wszelkich rpg druidyczne postacie są moje ulubione, w żadnej grze nigdy dobrze nie leczył drut, nie walczył najlepiej ze wszystkich, nie był najlepszym tankiem, jednak zawsze odpowiednie opanowanie umiejętności postaci pozwalało na wielkie wyczyny, i na niego jestem uparty, zresztą nigdy nie gram postaciami by były super mocne, tylko by mi pasowały (choć umiejętności uciekania dzięki zmiennokształtności w dnd na wiele się nie zda, tu najważniejsza jest rzeź :p) poza druidem lubie tylko oburęczne drowy, ale na razie mam większą ochotę na druida. poza tym mam ciekawe zaklęcia, może nie siłą, a subtelnością :)
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Morion, w którą edycję D&D grasz??


a btw - Druidzi mogą naprawdę wymiatać, najlepiej jeśli potem połączy się go z jakąś klasą walczącą typu kapłan/wojownik, wtedy jest rozp*erduwa na maksa :sexy:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dawno tu nie patrzyłem, gram w mieszankę, DnD 3 i 3.5, głównie półówka, ale trochę atutów i prestiży z 3, bo nie przeniesiono wszystkiego do 3.5, głównie podręczników klasowych brak, tylko trochę nowych po angielsku widziałem (dzięki nim powstała moja ukochana herezja, czyli drow z dwoma dwuręcznymi mieczami :) )
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
ja mam wszystkie podstawowe do trójki, a PBF można założyć i nawet to zrobiłem. Tyle że ja jestem na etapie tworzenia własnego świata, z nieco zmienionymi zasadami. Mam już mapy, opisy +/- itd, tylko trochę czasu i ludzi brak :/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tworzenie własnego świata jedno, tworzenie systemu drugie. najgorzej dopasować obliczenia by nie zwalały z nóg a jednocześnie by jakoś wszystko określały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry