DO ADMINA

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Witanko B_S...

Będzie krótko, przymyśl proszę:
  • forumowisko od lat kuleje
  • mało tu ludzi
  • forum jest archaiczne, tematyka niezgodna z dzisiejszymi normami
  • mało normalnych ludzi zostało, ludzi, którzy idą przez życie wielo-tematycznie
  • prawie nie ma już ludzi (młodocianych) co na mocy byliby udzielać się jednocześnie w takiej rzeszy tematów

Niestety, taka jest prawa.

A może pora pomyśleć o zmianie DESIGN'U i na ukierunkowanie się pod konkretny temat?
Chodzi głównie o dział SPOŁECZEŃSTWO i POLITYKA, wszak tylko ten dział prym wiedzie i rwie forum do przodu.
A może - pora pomyśleć, aby zakopać 90% forum w jedną zakładkę zwaną PREHISTORIA, przemeblować stronę główną i rozszerzyć forum o pogaduchy typowo polityczno-społeczne?

Moim zdaniem byłoby to drugie życie dla forum.
Gdybym to ja był B_S to zrobił bym to tak:

  • strona główna w NEWSAMI
  • NEWSY ściśle powiązane z wiadomościami z czołowych stacji telewizyjnych na Świecie
  • i wtedy forum, ukierunkowane tylko na jeden temat.

Nie ma w Polsce portalu, który przekładałby info ze Świata na język ojczysty i UCZCIWIE pozwalał komentować wszystkie fronty, bez ustawki na konkretyzmy.
A komentować jest co:
  • ARD/ZDF/WDR/ D.WELLE/ARTE (Niemcy)
  • TV5 / ARTE / EuroNEWS (Francja)
  • CNN, BBC, CNBC, NBC (UK&USA)
  • grupa RAI (Włochy)
  • TRT (Turcja)
  • RTR / RT / Planeta / RU1 (Rosja)
  • Al Jazeera / AbuDhabi / Yemen / Sahar / NileTV / QatarTV (Arabskie)
  • NHK Group (Japonia)
  • KOR Group (Korea)
i masa innych.

Moim zdaniem, obecnie, szkoda czasu i szmalu na utrzymywanie czegoś, co po prostu od lat umiera.
Gdyby, ktoś mądry jeszcze wrzucił w forum wtyczki Google-Translate albo TWP-Translate ... byłby bajer ale dopiero po zmianie nazwy forum.
Po zmianie z forumowisko.pl na PHORUM.COM
 

Laetitia

Zbanowany
Dołączył
30 Kwiecień 2023
Posty
136
Punkty reakcji
4
Hej .Nie zgadzam sie to forum jest najczesciej odwiedzane przez duza mase ludzi ja jestem tego przykladem jestem nowa tu obserwuje i doszlam do wniosku ze mimo iz malo obecnie ludzi tu sie udziela to i tak jest to najczesciej odwiedzane forum z listy wszystkich
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Kobietko ale taki myk to dziecko w szkole umie zrobić, czyli domazać do bazy SQL kilka robocików, co liczniki odwiedzin każdego dnia nabijają.
Niestety, nie ma jeszcze robocików posty piszących, dlatego mnie to rozśmiesza.
Czemu?
Nie dziwi ciebie, że na dziesiątki tysięcy odwiedzających tylko 0.000001% klienteli raczy dziób otworzyć?

:D
 

Laetitia

Zbanowany
Dołączył
30 Kwiecień 2023
Posty
136
Punkty reakcji
4
Ale nie wszystko to robociki .... wiekszosc to ludzie ..... czytaja ale moze boja sie pisac a tak w ogole to nie strasz nie strasz bo sie wiadomo co
 

wwwatujest

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2023
Posty
56
Punkty reakcji
8
Kobietko ale taki myk to dziecko w szkole umie zrobić, czyli domazać do bazy SQL kilka robocików, co liczniki odwiedzin każdego dnia nabijają.
Niestety, nie ma jeszcze robocików posty piszących, dlatego mnie to rozśmiesza.
Czemu?
Nie dziwi ciebie, że na dziesiątki tysięcy odwiedzających tylko 0.000001% klienteli raczy dziób otworzyć?

:D
A może więcej jest czytających niż piszących?
Tylko w tym temacie widać, że trzech nowych nowicjuszy przybyło.
 
Do góry