Dieta na mase

zakochanyy

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
witam. Czy mogl by mi ktos rozpisac siete na mase???????? Moim Celem diety jest przybranie na masie miesniowej, moja waga wynosi 63kg przy wzroscie 173 mniej wiecej chialbym zlapac 10-15 kg masy i mam 19 lat. Zazwyczaj wstaje w granicach 6-7 i do pracy, a z spaniem to roznie bywa, ale tak okolo 10-11. Z pracy przychodze po 4, wiec mysle ze trening bede zaczynal okolo 5-5:30. Z silownia planuje rozlozyc tak: 3 dni silownia 1 dzien przerwy i tak w kolko. a co do czasu to godzinka do poltorej. Co do odzywiania to rano posilku nie jadam bo brak apetytu. Pierwszy posilek kolo 10-11. potem w pracy na przerwach kanapki a po pracy obiad zazwyczaj ziemniaki z jakims miesem. no i kolacja czasami kanapki, jajecznica, tunczyk lub mieso z obiadu. Co do stazu to z rok temu cwiczylem dwa miesiace przy kreatynce. Jezeli choodzi o kase na suple to powiem, ze o kase sie nie martwie wiec moga byc suple z najwyzszej polki. Na zdrowie nie narzekam a grupa krwi RH+ sylwetka : szczuply nie za duzy kosciec cieka szyja jednym slowem szczypior. jutro dosle fote. thx za pomoc
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jak cos juz wymagasz to i wymagaj i od siebie czegos, poszukaj w moich poprzednich wypowiedziach, w wielu wypowiedziach pisałem gotowe diety.
 
Do góry