Darmowe Sms'y Do Ery ?!

Status
Zamknięty.

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Hej!
Bardzo zależy mi żeby wysłać sms'a do ery z bramki internetowej, lecz niestety z tego co zauważyłam Era(chyba od wczoraj) wprowadzila już płatne bramki ...trzeba kupować jakieś żetony...
Czy wie ktoś jak mi pomóc ?
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
zielka z tego co wiem to era zawsze miała płatne bramki internetowe :/ lub trzebabyło się 16 razy rejestrować i logować żeby wysłać sms :p
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Nawet nie wiedziałam. Kurde faktycznie nie da się wysłać. Łeee... popsuli... ;( jeszcze wczoraj wszystko pięknie działało. ehh...
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
ja wysylam tak jak do tej pory - na nieaktualny numer sie loguje i juz. A dzis byl problem jakis czas, bo zmienili wystruj. Treraz nawet mms mozna wyslac!
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jeśli ktoś z Was ma koma w Idei to możecie się zalogować na www.idea.pl i będziecie mieć 30 smsów miesięcznie (tzn jeden sms moze mieć nawet dużo znaków i tak sie liczy za 1) do wszystkich sieci. Jeszcze osoba która dostanie tego smsa będzie normalnie widziała jakby był z koma wysłany ;P
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z nienacka
tylko juz próbowałem sie w idei rejstrowac juz było wszystko dobrza a na końcu spowrotem wraca na poczatek i sie po prostu nie da :p
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Spróbuj sie teraz zarejestrować. Jest całkiem nowy system rejestracji. Wkońcu to juz Orange :)

Afeni - zamiast numeru telefonu pokazywał sie losowy długi numer przy wysyłaniu SMSa z Idei z konta.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
A ja korzystam dalej z tego,cytuję:

"Teraz logując się do Bramki Sponsorowanej na numer telefonu komórkowego możesz bezpłatnie wysłać 10 SMSów i 1 MMS dziennie.

Po zalogowaniu się do Bramki otrzymasz na stałe darmowy numer wirtualny z prywatną skrzynką, na którą odbiorca SMSa z Bramki może zawsze przesłać odpowiedź."
 

AnKa_180

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
Ja mam ere i nie nazekam ;) wystarczy sobie uaktywnic bramke sms do ery i po klopocie, a dodatkowo kozystac z www.orange.pl jesli macie ta siec... ;)

michx a z tlenu wychodza normalnie??
 
Status
Zamknięty.
Do góry