Darmowe forum - problem z wyborem

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Mógłby mi ktoś doradzić, jakie jest najlepsze darmowe forum, które łatwo jest administrować, są avatary takiej wielkości jak na tym oraz inne przydatne rzeczy. Mógłby mi ktoś też pokrótce wyjśnić działenie forum. Co z moderatorami itd. Pomóżcie :)
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
A nie płatne? A co z moderatorami, jak się ich ustawia?
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
A nie płatne?
To właśnie phpBB modified by Przemo
wink2rx8.gif
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
nommm tak,ale ja jestem taki 'lajkonik' raczej w tych sprawach,a tu widzę,że jeszcze serwer trzeba mieć,stronkę. :/ Co sądzicie na temat PHORUM www.phorum.pl ??

Powie mi ktoś jak to jest z tym moderami, jak się ich ustawia, do czego mają preferencje??

:)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
1. Strona dość dobra, ale ma ograniczenia, bo nie można modyfikować dowolnie plików - to taka opcja dla bardziej zaawansowanych
wink2rx8.gif

Jeśli Ciebie to interesuje to załóż darmowe konto z obsługą PHP i MySQL np. na www.yoyo.pl
2. Administracja jest bardzo prosta
wink2rx8.gif
Mogę Ci pomóc :)
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Muszę wszystko przemyśleć, czasu mi trzeba :D Dzięki Raingman :* Zgłoszę się po pomoc w razie czego ;)

Miał ktoś styczność kiedyś z forami na ww.525.pl (by przemo)?

Dodaje kategorie i jest w panelu zapisana,ale nie pojawia się na forum :( ..
Może mnie ktoś wtajemniczyć?? :niepewny:
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Miał ktoś styczność kiedyś z forami na ww.525.pl (by przemo)?

Dodaje kategorie i jest w panelu zapisana,ale nie pojawia się na forum :( ..
Może mnie ktoś wtajemniczyć?? :niepewny:
Ciężko powiedzieć, bo strona o podanym adresie nie istnieje -jakieś błędy są więc Twoje forum także może działać nieprawidłowo :)

IMO lepszym rozwiązaniem było by założenie forum ręcznie, na jakimś darmowym serwerze.

Rejestrujesz konto
Dodajesz bazę danych
Pobierasz forum
Pobierasz klienta ftp (polecam Total Commander)
Łączysz się z kontem poprzez ftp
Kopiujesz forum na serwer

:)

Kiedyś miałem swoje forum na http://www.fora.pl/ - imo działało bez problemu - takie forum dla mniej zaawansowanych ;-)

p. s proszę nie pisać postów "pod sobą" - to nie ładnie ;-)
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Oczywiście miało być www.525.pl a ja napisałam WW.525.pl sorkens ;)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Oczywiście miało być www.525.pl a ja napisałam WW.525.pl sorkens ;)
Miał ktoś styczność kiedyś z forami na ww.525.pl (by przemo)?

Dodaje kategorie i jest w panelu zapisana,ale nie pojawia się na forum ..
Może mnie ktoś wtajemniczyć??
Hymm zarejestrowałem się (http://fifka.525.pl/ :p ) i dodałem kategorie bez problemów (korzystam z Opery) Aby Kategoria była widoczna na forum musisz dodać nowe forum :)
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Tak też zrobiłam,ale nic z tego. Zrezygnowałam, zostałam przy PHORUM. Mam prośbę i pytanie. Jak wstawia się avatar to nie ma opcji,żeby pobrać z kompa, tylko trzeba wpisać adres i nie kumam jak. Bo mam jakiś tam obrazek i skąd mam wiedzieć jego adres?? :niepewny:
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
To dziwne, u mnie działa :niepewny:

Odnośnie avatarka to klikasz prawym przyciskiem na obrazek i wybierasz "kopiuj adres obrazka" (Opera) w IE jest troszkę utrudnione, ponieważ musisz kliknąć ppm na obrazek wybrać "właściwości" i następnie skopiować adres z rybryki "adres (URL)"
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Raingman, domniemam,że masz mnie już dość,ale jestem w potrzebie :( Może to głupie i banalne, ale nie mam pojęcia,czemu tak się dzieje. Bez problemu mam już ten adres danego obrazka i skopiowałam go i wpisałam w to okienko i wysłałam,czyli zaktualizowałam. Wyśiwetliła się onformacja,że zaktualizowano i zapisano zmiany, ale avatara jak nie było tak nie ma. Myślałam,że jest za duży, ale dałam inny i to samo :( Why?
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
a panelu administracyjnym musisz wskazac w którym katalogu ma byc zapisywany avatar.
 

+ADI+

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja polecam vBulletin .
Niby jest płatne, ale naprzykład u mnie masz 100% zniżkę :lol: , chyba najlepszy skrypt, jeśli wola, to mogę poprowadzić Cię po stronie technicznej.
 
Do góry