Czy mężczyzna o takim wzroście może być atrakcyjny?

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Pewnie że tak co to w ogóle za pytanie. Przykład ? - Al Pacino !. Sama mam 177 cm ale ... ;)
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
Jest sporo dziewczyn grubo poniżej 170 cm, więc bez problemu :) poza tym, jak już pisały dziewczyny, dla nas liczy się bardziej budowa ciała, twarz, charakter i TEN błysk w oku :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
USSJ napisał:
Dobrze kiedy facet jest wyzszy - moze bez przesady, bylem z dziewczyna ktora miala 160 cm wzrostu, sam mam 191, samo przywitanie bywalo czasem smieszne :)

Ale cos na pocieszenie - mam kumpla ktory ma 165 cm wzrostu i na powodzenie wsrod plci przeciwnej nie narzeka. Maly cialem wielki duchem, maly chudy ale byk :)

Ja mam 160 cm, a mój pierwszy chłopak był wyższy od Ciebie. I co? Witaliśmy się całkiem fajnie ;) Unosił mnie i całował :) Do tej pory to pamiętam bo było to super.
 

butter_flies

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
Lepiej chyba jak jednak dziewczyna jest sporo niższa od faceta, może wtedy i szpile założyć i się nie trzeba martwić że będzie wyższa
 

Michalina80

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mój mąż też ma 170 i jest ode mnie niższy o pół głowy. Kiedyś na początku to zawsze w płaskich butach z nim wychodziłam;) A teraz chodzę czasem na obcasach i się nie przejmujemy, że dużo wyższa od niego wtedy jestem. Dobrze nam razem, to najważniejsze.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Osobiście nie gustuję w niskich mężczyznach. Atrakcyjny może być dla kobiety, która jest na pewno niższa od niego. Ja jestem prawie tego wzrostu, więc odpada.
 

Krasnamonia

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli masz wspaniałą osobowość, dbasz o siebie to jasne, że tak! Nie ma co się przejmować. To wcale nie jest tak, że facet musi być od 180cm :)
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Ja mam 177 cm i w dzisiejszych czasach ten wzrostu faceta należy do niskich za 20 lat będę kwalifikowany jako bardzo niski.Szukalem dziewczyny ale wzrost mój też jest problemem .Szukałem fajnej zgrabnej dziewczyny koło 160 cm ale oni wola mężczyzn od 180 cm .Niestety mam już 27 lat i będę raczej już sam .
 
Do góry