Czy ktoś tu kibicuje Polakow na MŚ?:)

JeryMac

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
jak obstawiacie ich szanse? Szczerze wierzę, że będzie medal :)

Zaraz lecę do multikina na mecz :p jaram się mocno! Będzie mocny doping!
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Khe khem , nie jestem z malopolskiego, ale sie wypowiem.

Czy bedzie medal? mam nadzieje, ze sie zalapiemy... chociaz dzisiejszy mecz byl ponizej sredniej.
Wlazly i Zagumny powinni usiasc na lawce po pierwszym secie. Szanuje tych siatkarzy , jednak uwazam, ze poziom ich gry w tym meczu byl przeszkoda do zwyciestwa .
Wlazly nie dosc ze nie konczyl atakow , to jeszcze wywalal pilke albo w siatke , albo aut, obrona tez nie zachwycala. Zagumny z kolei niedociagal pilek , rozegranie tez bylo na marnym poziomie , a zagrywka to jakies klepanie byle by tylko przebic na druga strone. Jednym slowem uwazam, ze nie bylo sensu ich trzymac na boisku do konca meczu.
Koniec 3 seta - porazka - odbieranie autowych pilek , brak porozumienia, jakby ich ktos pierwszy raz wpuscil na boisko.

Antiga jest tak zapatrzony w tego Wlazlego , jakby byl mistrzem swiata. Czasem zastanawiam sie czy trener widzi to samo, co ja widze w tv.
Za to dobrze z kolei, ze nie powolal do kadry Kurka , bo wtedy balabym sie wlaczac telewizor.

Mam nadzieje, ze z Wlochami pojdzie im lepiej. W szczegolnosci licze na Mateusza Mike .

Przepraszam za tymczasowy brak polskich znakow.
 
Do góry