czapka i szal, a kurtka wojskowa

Maciek_Z

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,

Mam taki oto problem:
Bardzo często chodzę w wojskowej kurtce (Surplus M65 Regiment - kolor piaskowy)

>>> link do kurtki <<<

...Chciałbym kupić do niej jakiś szal i czapkę, ale średnio znam się ma
modzie. Nie wiem za bardzo jak dobrać je kolorystycznie i czy są jakieś
szczególne wymogi odnośnie stylu w doborze np. rodzaju czapki do rodzaju kurtki.

Mam czarne włosy i niezbyt ciemną (średnio ciemną) karnację skóry.

Dlatego proszę o porady:
- jaki kolor czapki/szala dobrać?
- czy do wojskowej kurtki mogę ubrać dowolny rodzaj czapki? (np. uszatka, z
pomponem, snowboardowa itp.)
- czy zna ktoś jakąś stronę www z poradami o doborze kolorów w ubraniach?

Dziękuję bardzo za odpowiedzi...
Proszę o rady...
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
detale mozna dopasowac do spodni-butow...moga byc np ciemna czapka-szalik, ale wtedy ciemne spodnie i np jasne(biale) buty :p
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Myślałam na początku, że to jakaś moro kurtka, uważam, że do takiego koloru praktycznie wszystko pasuje, przede wszystkim czarny, brązowy, szary, czyli korloy ziemi. Jeżeli chodzi o zakup to polecam Ci sklep internetowy tanisport.pl, ja dokonuję tam zakupów, są oryginalne rzeczy i bardzo tanie. A ubranie na zimę powinny być przede wszystkim ciepłe, a na drugim miejscu jest dobry wygląd.
 

Maciek_Z

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślałam na początku, że to jakaś moro kurtka, uważam, że do takiego koloru praktycznie wszystko pasuje, przede wszystkim czarny, brązowy, szary, czyli korloy ziemi. Jeżeli chodzi o zakup to polecam Ci sklep internetowy tanisport.pl, ja dokonuję tam zakupów, są oryginalne rzeczy i bardzo tanie. A ubranie na zimę powinny być przede wszystkim ciepłe, a na drugim miejscu jest dobry wygląd.

...a czy tego typu czapka pasowałaby? (mam tu na myśli rodzaj czapki). Tego typu czapki są chyba dosyć modne w tym roku (mam tu na myśli trochę przyduże czapki).

>>> link do czapki <<<

dzięki za odp...
 

Maciek_Z

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
raczej nie :p napewno nie do takiej kurtki :p

...na innych forach o modzie, stylistyce napisano mi, że w zasadzie do takiej kurtki jest pełna dowolność w rodzajach czapek...więc już nie wiem co myśleć.

Jeśli chodzi o Twoją radę a propos białych butów to raczej na pewno się nie zastosuję, bo białe buty służą mi tylko do sportu. Tak, czy inaczej dzięki.
 
H

Haan

Guest
Ładna ta kurtka...:> Według mnie pasowałaby jakaś zwykła, czarna czapka i takiż sam szalik - chyba nie chcesz chodzić w kolorowych?:) Co myślisz o tej?. Nigdy Cie nie widziałam lol, więc nie wiem jaki krój czapki lubisz, ta jednak wydaje mi się uniwersalna. No i zawsze z jakimś delikatnym logo, można się wylansować;) Wg mnie taki sportowy styl pasowałby do tej kurtki:)
 

Maciek_Z

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ładna ta kurtka...:> Według mnie pasowałaby jakaś zwykła, czarna czapka i takiż sam szalik - chyba nie chcesz chodzić w kolorowych?:) Co myślisz o tej?. Nigdy Cie nie widziałam lol, więc nie wiem jaki krój czapki lubisz, ta jednak wydaje mi się uniwersalna. No i zawsze z jakimś delikatnym logo, można się wylansować;) Wg mnie taki sportowy styl pasowałby do tej kurtki:)

Hmmm...
To już raczej wybrałbym czapkę, którą umieściłem w linku we wcześniejszych postach...

Dzięki za sugestię...
 
Do góry