cukier i niedocisnienie

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Witam ostatnio zaczelam zle sie czuc omdlenia, zawroty glowy. Dzis bylam u lekarza zmierzyl mi on cisnienie i bylo za niskie90/60 poziom cukru oczywiscie nic wczesniej nie jadlam, wynosi 97 nie wiem czy jest prawidlowy czy niski. Nie wiem martwie sie ze mam cukrzycr czy cos stad pytaniew do was bo martwie sie i nie wiem co z tym xrobic wyniki podstawowe beda dopiero jutro lub po jutrze.
 
N

Naxxramas

Guest
Jesz pokarmy, które wyprowadzają Twój organizm z równowagi pranicznej. Nawet jeśli inni jedzą to samo, nie oznacza to, że jest to dobre dla Ciebie (tak jak z papierosami).
Przejdź na weganizm, zacznij pić mnóstwo soków i jedz bio warzywa i owoce i pij wodę z ~2k składników mineralnych gdyż to co wrzucasz to zwykły syf. Wmawiasz sobie coś i Twój organizm tak reaguje bo chemia Twojego organizmu jest odzwierciedleniem Twojego systemu energetycznego a system energetyczny jest odzwierciedleniem Twojego systemu przekonań. Zatem wizualizuj sobie jak zdrowiejesz po weganiźmie i w miesiąc czasu będziesz jak funkiel nówka.
 
Do góry