Co polecacie do tych butów?

Kamize

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, Niedawno zakupiłem buty marki New Balance konkretnie model m670SKO:
Link do zdjęcia: urbanpeople.com/out/pictures/z1/newbalance_sneaker_m670sko_a_z1.jpg (przepraszam za brak odnośnika jednak występował błąd)
Buty Bardzo wygodne, jednak nie wiem co do nich ubierać, chodzi mi o np.spodnie, koszulki itp. dla nastolatka :) Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc ! z góry dziękuję ! :)
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
jeśli chcesz eksponować te buty to wybieraj spodnie/dzinsy w jasnych barwach, w przeciwnym razie obuwie nie będzie aż tak widoczne :)
co do koszulek no to tutaj nie ma co myśleć, bo każda będzie pasowała w końcu to buty sportowe więc dopasujesz każdy kolor, nie ma zależności, noś takie które lubisz, ewentualnie mogę ci doradzić koszulkę czarną, białą oraz w kolorze znaczka N, czyli propozycja łączenia kolorystycznie góry z dołem
możesz też śmiało eksperymentować z różnymi kolorami koszul w kratkę
tak jak już mówiłem, to nie są żadne oficjalne buty do których określone rzeczy trzeba nosić, możesz jedynie pobawić się kontrastami na zasadzie ciemny-jasny by całość się nie zlewała ze sobą :)

jeśli chcesz więcej porad to zapraszam na bloga lub priv, pozdrawiam :)
http://tajemniczygosc.blogspot.com/
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
dokładnie tak. dół raczej jaśniejszy a góra to twórczość dowolna:) sportowe koszulki, bluzy - dla mnie wszystko będzie pasować
 
K

KamilKA01

Guest
bardzo ciekawie wyglądają też nowe buty New Balance Vazee Rush, nie wiem czy je już widziałeś? Koleżanka w nich biega i nawet mi się spodobały, ale niedawno kupowałam też New Balance, ale model 1080 też są bardzo dobre, głównie odpowiadają mi ze względu na dużą amortyzację, bo to w czasie biegania jest najważniejsze.
 
Do góry