Co myślicie o kryzysie

nemoq

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy w Waszym życiu odczuwacie kryzys, czy Was to nie dotyczy?
 

RockyBalboa

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem ten cały cyrk pt. kryzys to jedna wielka ściema. Wszystko nagłaśniają media i zaśmiecają nam tym mózgi.

Choćby jeden bardzo szybki przykład w naszym ukochanym PZPN-ie. Pan Grzesiu Lato - nierób - dostaje jakieś 28 tys miesiecznie i to podobno jest więcej od samego prezydenta! Ale co tam! Koledzy działacze pPZNu chcą mu dać jeszcze więcej... 50 tysiaków, bo podobno! - zasługuje na to :). I to ma być kryzys finansowy?! Gdzie? Bo ja nie widzę :)

A tak na marginesie, to chyba z leksza ten temat tutaj nie pasuje. ;)
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Moim zdaniem ten cały cyrk pt. kryzys to jedna wielka ściema. Wszystko nagłaśniają media i zaśmiecają nam tym mózgi.
Dlatego ja, przestałem oglądać informacje i przy okazji TV już jakoś prawie rok temu i o całym kryzysie dowiedziałem się przypadkiem, i to już grubo po fakcie, jednym słowem ekhm...to jest jakiś kryzys xD ?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Kryzys to zjawisko glownie propagandowe.. zarowno PO i PiS znalazly sobie pozywke.. rzad udowadnia jak to z mitycznym kryzysem walczy a PiS uwaza ze wie lepiej...

a tak powaznie.. moze sa jakies trudnosci ale napewno nie takie to straszne jak propaganda glosi ;)

ja osobiscie zadnego kryzysu nie zauwazylem

mojsa sio mieszka w USA pracuje w jakims banku... dostala podwyzke, drugie dziecko w drodze, nowy samochod.. chcialbym aby w Polsce byl taki kryzys :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja zauważam kryzys

sklepy maja mniej zamówien, wiem bo mój facet pracuje na magazynach, tata w hucie tez ma malo pracy i do tego ladnie okrojona pensja :] za kolorowo nie jest
 
Do góry