co dla utrzymania formy

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
ja trenuję taniec nowoczesny i robię "domowe treningi" czyli to co lubię ćwiczę i się rozciągam (tancerka musi byc rozciąganięta i wygminastykowana, a ja już tańczę profesjonalnie).
 

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
Ja jak jest ładna pogoda to biegam rano lub wieczorkiem, choć bardzo tego nie lubie. Wieczorkiem jaki mi się chce to robie serie ćwiczen na brzuch. A raz na jakis czas robie wypad na rower:)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
winko z rana browarek z wieczora wodeczka przy sobocie i forma jak talala :eek:k:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja od roku reguralnie co tydzien chodze na basen... :) wczesniej jeszzce do tego dochodził raz w tyg aerobik, ale jakos to rzuciłam, lecz od nastepnego miesuaca znów zaczynamy z kuzynka chodzic na aerobik... :D trzeba jakos forme w koncu utrzymac, no nie... :D??
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A ja mam po prostu schize na punkcie tańca i jogi ! Ciągle jakieś aktywne wygibasy no i oczywiście joga to daje efekty nawet nie musze już tyle jesć a do wakacji będe ważyła moje wymarzone 49-45 kg :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Hehe... dokładnie :lol: soczek malinowy, zdrowy będziesz :)

A jeżeli chodzi o moja aktywność....to tae-bo, basenik, w lato i wiosne rower, czasem siłownia.
 
Do góry