Cmentarz dla zwierząt

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Na zachodzie już takie są :p Nie wiem... napewno wielu ludzi by się skusiło. Mnie osobiście do szczęscia niepotrzebny nawet cmentarz dla ludzi, więc na mnie byś nie zarobił. Ale na społeczeństwie ogólnie pewnie tak :p
 

czaha2000

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Oj to zależy gdzie chcesz to robić. Bo np. na południu Polski (głównie Podkarpacie lub Małopolska), gdzie jest troszkę biedy to raczej nie zarobisz, bo tu jak pies zdechnie to zakopuje się go w ziemi i tyle. W większych miastach, gdzie jest dużo paniusi, które kochają swoich pupilków, mogło by wypalić. Ale IMO to trochę absurd by budować cmentarz dla zwierząt...
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
zgadzam sie z przedmówcą, że kluczowe znaczenie ma tutaj lokalizacja. poza tym musisz się zorientować jakie pozwolenia są potrzebne, żeby później nikt się nie przyczepił, że ten cmentarz powoduje zagrożenie dla środowiska i dalej idąc dla człowieka.
i jak to widzisz od strony finansowej? na czym polegałaby Twoja usługa poza udostępnieniem miejsca? i jakie z tego miałbyś profity?
 

Ubezpieczyciel

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Śliski temat na zachodzie nie jedna osoba miała już przez to problemy z prawem... ale dochodowe jak trafisz w target
 
Do góry