Ciuszki na Wiosne

Status
Zamknięty.

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Witam !:)

Powoli zbliża się Wiosna więc powolutku trzeba ubierać się w ciuszki lżejsze i podpasowane pod pogodę i porę roku :)

To Pytanie do Panów ubierających się elegancko ... tak poważnie.
Jakie Spodnie , Buty , Koszule , Katana , Swetry ... pod jaki Styl i ewentualnie fryzura ??

Ja Ubieram się:

Buty: Pikolaki brązowe
Spodnie: Struks Brąz jasny
Swetr: Kremowy
Fryzura: Irokez
Katana: Zamierzam Kupić pod kolor spodni.
Koszula: Zamierzam Kupić ( Jasną )



Jak najbardziej Kobiety też mogą się wypowiadać ;)


Pozdrawiam :)


Więc Zaczynamyyy ...
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Niom nie jest zła kurtka , powiem że ja nie ubieram się w takie rzeczy ale Osobiście się Podoba :) Także na przywitanie Wiosny Masz com ubrać ;) pierwsze pozytywne kroki ...
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
chodzi pewnie o to ze taka kurtka zupełnie nie pasuje do jego stylu (klasycznego swetra i sztruksów)

swoja droga kurtka jest ok ale tez nie w moim stylu ;p za duzo pierdół na plecach i firma troche nie za ciekawa ;]

ee a o polówkach to nic nie wspomnisz :p ?

jasny sztruks lub piaskowy sztruks to dobry wybór bo ciemne wydaje mi sie ze nie za dobrze wygladają. A katanka w kolorze khaki lub szarym.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Kurteczka, z całym szacunkiem, nie podoba mi się.

Sztruksy to świetny wybór; beżowe, zielone, czarne, jasnobrązowe- uwielbiam je na chłopakach.

Kurteczka khaki- całkiem sympatycznie ;)
O, i trampeczki ;)
 

jeremy

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Your Garden
no to i ja cos skrobne ;)

Wykonałem już zakupy na wiosne, pokazał bym fotki tylko zabardzo niemoge znaleśc tego co kupilem.
Teraz została mi tylko kurtka. Moze macie jakies propozycje kurtek na wiosne tak cena do 200-250 zł.( raczej ta pierwsza cena :)) Prosze o rade
 

Misieek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Właśnie Jutro idę po Katanke , kupuję pod kolor sztruksów :) a com to za kolor Khaki ?? ;)
 

UZDI

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Generalnie jest kilka odcieni tego koloru, ale to kolor pyłu albo kurzu. Chociaż ciemne Khaki przypomina bardziej zielony, a jasne kolor żółty.
Ja już sporą część zakupów porobiłem na wiosnę. Dwie bluzki z nowej kolekcji diverse, jedna zółto jasno brązowa, do której dokupiłem t-shirt zółty też diverse i super razem to wygląda. A dzisiaj t-shirt reserved w kolorze właśnie Khaki. Teraz muszę wybrać do tego spodnie, tak żeby wszystko pasowało.
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
Moje wiosenne zakupy :D Czarne eleganckie buty, niebieskie dżinsy nigdy nie wyjdą z mody, do tego jakaś gustowna koszula. Co do okrycia wierzchniego to ja osobiście wolę marynarkę. Widziałem dużo takich do chodzenia na co dzień. Bardzo mi się takie podobają, jest idealna do pracy i na wyjście gdziekolwiek.
 

loskamilos91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
http://www.allegro.pl/item174647217__wiosenna_katanka_zima_juz_sie_skonczyla_38_.html

te klimaty:D
odepniesz kaptur i bedzie git


__________________________________________
jak sie wstawia linki??
 

Global

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Ja ostatnio zanlazlem w necie taki sklep z rewelacyjna odzieżą w stylu Vintage.
Kupilem sobie taka kurtke Heritage i bluze BDU
Ciuszki zarabiste w bawelny spieranej, bluza bdu z grubej bawelny i jest zrobiona na sprana.
Kurtka Heritage normalnie super
Polecam ten sklep moze przesylek nie relaizuja w blyskawicznym tempie ale ciuch sa extra.
20-3587-74.jpg

i bluza
20-3586-61.jpg


maja tez fajne spodnie tylko musze poczekac bo z kaska srednio:)
Ja w kazdym razie polecam jak ktos lubi tego rodzaju ciuszki na wiosne

Link do sklepu Militariaonline.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry