Chcę uzyskać dobrą wagę na plusie - dobrą to 7kg miesięcznie

Blejders

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Chcę uzyskać dobrą wagę na plusie - dobrą to 7kg miesięcznie a w sumie to chcę przytyć 20kg bo ważę 60kg a mam wzrostu 175cm poprzez dobrą dietę i odżywki na początek może mnie zalać chcę po prostu nabrać wagi później jak przytyję z 15kg to będę myślał jak to wyrzeźbić bo to chyba nie będzie takie trudne proszę o pomoc i z góry dziękuję a i jaki trening na siłce dobrać a prócz siłki chodzę na MMA 3 razy w tygodniu
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jaki tym budowy? ekto, endo czy mezo?

o 7 kg dobrej masy w miesiac to od razu zapomnij... jezeli wypracujesz 1-2 kg w miesiac to bedzie ok.
Ja własnie tyle wypracowywuje i jestemw niej w 80 % zadowolony.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
tzn google.pl i jak byk jest wszystko opisane.
 

Blejders

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
W klacie mam 85 cm
W pasie 74 cm
W biodrach 85 cm
W bicepsie 29 cm
W nadgarstku 15 cm

ekto - ciekzo łapie mase ( kazda ), hargainer to jakby najciezsza odmiana ze prawie w ogole nie moze złapac masy
To na pewno to bo nawet nie mogę złapać masy tłuszczowej :/ a co dopiero mówić o mięśniowej :/
 
B

benjamima

Guest
Nie ma sensu się zalewać, po co Ci kilka kg tłuszczu na każdy kg mięśni? Musisz tak opracować dietę, aby pokrywać w 100% zapotrzebowanie na węgle i tłuszcze do tej wagi, jaką chcesz uzyskać, oraz białko w proporcjach około 110-115% do zakładanej wagi. Przy dobrym treningu będziesz wtedy rósł.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Myśle że Białko na poziomie 2,5g/kg tłuszcze 1g/kg węglowodany 6g/kg. Z odżywek to jedynie białko/carbo
 

Blejders

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
a gajner ? bo kupiłem też gajnera bo ktoś mi powiedział że trochę mnie po nim zaleje i teraz nie wiem czy brać czy nie ?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
NO właśnie dlatego ja nie używam gainerów bo za dużo w nich cukru, ty możesz brać tylko pochwal się co kupiłeś.
 
Do góry