Cerabit

iwaczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam,
do wszystkich już przesyłki poszły. Wielka prośba - dajcie znać czy doszły i czy się podobają :)
 
X

Xelir

Guest
Do mnie przesyłka już doszła, koszulka jest nawet niezła.
Szkoda, że damska ;p
 

iwaczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Xelir w końcu to T-shirt więc chyba to nie ma takiego znaczenia ( jest tylko napis na metce, że to damska) :D Zresztą na pewno znasz jakąś miłą koleżankę której możesz podarować :p
 

Kowcia

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
167
Punkty reakcji
3
No koszulka spoko, właśnie typowo damska i rozmiar S, mogłaby być trochę dłuższa, bo preferuję taki styl, ale cóż, da się znieść. Dziękuję bardzo za T-shirt. Dobra faza:)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Do mnie tez doszla przesylka :D Koszulka super, czarna rozmiar S, idealna dla mnie, pasuje jak ulał :sexy: Tabletki juz biore, a żelu jeszcze nie uzyłam, bo musze swoj stary skonczyc :)
 

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
THX. Dostałem w piątek. Koszulka ładna czerwona (nie mój rozmiar i styl ale komuś się da na prezent). Oby więcej było takich konkursów na forumowisku.
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Konkurs się zakończył, może teraz coś więcej o samym Cerabicie napiszecie? Czy rzeczywiście to pomaga i jakie macie z nim doświadczenia? Pozytywne czy negatywne?
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Mi sie bardzo podoba, zarówno żel jak i tabletki :) Poprawe widze znaczną, skóra jest gładsza. Zel dosc ciekawie pachnie :)Ogolnie jestem bardzo zadowolona :)
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Może sama go kupię, bo też od czasu do czasu pojawiają mi się pryszcze. I wtedy lepiej jest o nie zadbać. Marto, cz żel nie wysusza za bardzo? Na jak długo starcza opakowanie Cerabitu (tabletki)?
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Żel nie wysusza, w wręcz przeciwnie skóre mam po nim gładką :)

A opakowanie tabletek starczy na ok. miesiąc ;)
 
B

blondyneczka83

Guest
Cerabit pomimo, iż jest suplementem diety, to wcale nie jest zły - powiedziałabym nawet, że bardzo dobry. Na moją łojotokową skórę żel działa super - nie wysusza (podejrzewam, że nic nigdy jej nie wysuszy :bag: ). Co do tabletek, to sama nie wiem, bo pryszczy nie mam, tylko zaskórniki i ten okropny łojotok.................... Fakt, że jak zażywałam tabletki, to cera mniej się świeciła. Jednak żel jest jednym z tych kosmetyków pielęgnacyjnych, które polecam każdemu z czystym sumieniem.
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Skusiłam się kupić ten zestaw. Osoba, której to podarowałam Cerabit, jest bardzo z niego zadowolona. Dziękuję Marto za Twoją opinię. Sama widziałam jak cera Jej zmieniła się na lepsze. Żel stosuje tylko punktowo a mimo to krost ma coraz mniej i jak sama mówi, mniej tych krost się pojawia.
 

qqeq

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Cieżka sprawa z tymi tabletkami bo moja dziewczyna brała jakiś czas ale nie pomagały jej. Teraz bierze Laktocer i jest ok.
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
qqeq to oczywiście zależy od organizmu, jednemu to pomoże innemu nie. Jednak z tego co wiem to Laktocer pomaga przy zwalczaniu trądziku, dlatego też Cerabit mógł sobie nie poradzić z cerą Twojej dziewczyny, bo On nie jest na trądzik, tylko na pryszcze, a przecież nie każdy pryszcz to zaraz jest trądzikiem.
 
Do góry