Cała prawda o cesarce...

Kobitka

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja też miałam cesarke chociaż miałam rodzić naturalnie. Po terminie poszłam do szpitala oczywiście przyjęli mnie na sali leżałam tydzień czekając na rozwarcie i ogólne postępy . Dawali mi kroplówki , zastrzyki ,lewatywy , baloniki , masaż szyjki macicy i nic! Dopiero 7 dnia po kolejnej kroplówce zaczęłam mieć bóle i się zaczęło. Rozwarcie było na 6 cm pare godzin chodziłam i krzyczałam z bólu ( był nie do wytrzymania!) Skakałam na piłce(cholernie ciężko!) , żeby przyspieszyć poród chłopak robił mi masaż krzyża . Ale okazało się , że rozwarcie mi zeszło na 4cm lekarz nie chciał się zgodzić na cesarskie , a ja już nie miałam sił na nic, krzyk mnie wymęczył i ten ból! W końcu wzięli mnie na sale a po zastrzyku i tym całym "amoku" poczułam wielką ulgę....Kiedy zawieżli mnie na sale znowu poczułam ten ból przez 1,5 h. Ciągle mi zastrzyki dawały . A wstawanie nie było takie złe tylko właśnie jak się wypowiadały śmiech i kichanie .No i ten ból krzyża. Jak bym miała teraz wybierać wolałabym naturalnie rodzić , ale było minęło teraz Młody jest na świecie i jest dla mnie wszystkim :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
ja mialam cesarke i sa tez plusy jak minusy
plus porod bezbolesny , dziecko tez nie jest umeczone porodem
ale sa tez minusy bol , problemy znormalnem poruszaniem sie,
dziewczyny ktore rodzily naturalnie moment i smigaly po oddziale a ja ruszyc sie nie moglam
wiec kazdy ma swoje racje i trudno powiedziec co jest lepsze moze porod ze znieczuleniem, ale kolezanka miala i tez nie chwali bo mowi ze nie czula skurczow
 
D

darkshine

Guest
Anula cesarka ma ten - ze dla dziecka to jest zbyt duży szok.

Po pn się śmiga ale w szpitalu, bo ci dają ketonal, a w domu nie idzie się ruszyć. W wc wzystko boli, szczypie, masakra...
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.... , ja mialam takie przeboje ze niechce wiecej cesarki i tyle nie bede tego opisywac bo juz kiedys opisywalam na tym forum. i ztego co zauwazylam ze te ktore mialay cesarke to chcialy by naturalnie te co naturalnie na odwrot nigdy wszystkim nie da sie dogodzic :)
 
D

darkshine

Guest
No ja tam w którymś temacie też napisałam coś na temat porodu swojego, nie chce mi się opisyuwać od nowa, ale znajdę to zacytuję.
 
Do góry