Budowa domu pod Poznaniem

tumateo

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów. Szukam solidnej firmy budowlanej, która działa w województwie wielkopolskim.
Chodzi mi o budowę domu o powierzchni 100m2 + garaż. Zależy mi na terminowości
 

Budowlaniec

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja polecam Ci Budwestę, firma działa m.in. w wielkopolskim, posługuje się technologią prefabrykatów keramzytowych, które umożliwiają szybką budowę – cały dom w stanie deweloperskim powstaje w 3 miesiące. Dodatkowo keramzyt ma świetne parametry izolacyjne i jest ekologiczny. Cena za metr kwadratowy jak na tak poważną firmę jest niewygórowana.
 

Gosia31

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Rozważ budowę domu bez developera - firmy stawiającej domy od A do Z. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet do 100 tys. zł!
Jednak musisz wówczas nadzorować wszystko sam i szukać ekipy do każdego z etapów samodzielnie, i tak gra jest warta świeczki...
 

BartoszK

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja jak najbardziej polecam współpracę z deweloperem- można zaoszczędzić dzięki temu naprawdę sporo pracy. Warto oczywiście najpierw taką firmę sprawdzić, tak dla własnego spokoju. Ja akurat jestem w trakcie kupowania domu pod Poznaniem- właśnie od dewelopera. Z tą różnicą, że osiedle jest już gotowe, co bardzo mi na rękę, bo widzę co kupuję. (Swoją drogą mogę naprawdę polecam osobom szukającym domu pod miastem- Osiedle Dąbrowa- na własne oczy przekonałem się, że robota jest wykonana solidnie ). I bez problemów- deweloper wszystko załatwił, sprawdził, wybudował. Ja tylko obejrzałem i podjąłem decyzję, więc myślę, że warto oszczędzić sobie zbędnych formalności.
Pozdrawiam
 
Do góry