Boney M

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Ich kawaleczy takie jak:

"Rivers of Babylon"
"Daddy cool"
"Ma baker"
"No woman no cry"
czy "Resputin"

były przeze mnie maglowane w czasie podróży wiele razy... Do dziś czasami mam cheć posluchać tamtych starszych piosenek...

Jak Wam podoba się klimacik przedstawiony w utworach Boney M??
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
YYY. Sorry, ale to nie jest reggae. W żadnym wypadku. Może zalatuje, ale to nie w ten dział... Btw. zaczyna się ich trasa koncertowa po Polsce, zaczynają od mojego miasta, czyli Nowego Sącza. Koncert był wczoraj.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
wiem, ze zalatuje troszke reggae... ale nie chcialam umieszczac tego w Techno - Trance - House - Dance Mimo, ze Boney M to wlasnie dance czy eurodance
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Heh okej.
No mnie to oni nijak rajcują. Mając do wyboru koncert Boney M i koncert lokalnych kapel reggae wybrałem ten drugi.
Dla mnie to takie. Heh. Tandetne : )

Ale dawniej, przyznam, słuchałem tego. Gdy leciało w radiu albo TV no to szaleństwo... : )
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Daddy Cool ma taki fajny klimat ^ ^ w sumie niedawno pierwszy raz to usłyszałem. I nie wiedziałem czyje to .
Ale jak potem obejrzałem teledysk to trochę śmieszny zespół .. Jak powiedziałem mamie czego słuchałem, to ona powiedziała
że w jej czasach to było "obciachowe" : D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
wiem, ze zalatuje troszke reggae... ale nie chcialam umieszczac tego w Techno - Trance - House - Dance Mimo, ze Boney M to wlasnie dance czy eurodance
Boney M to dance?! Coś kiepsko u Ciebie z gatunkami. Pierw że reggae potem że dance.
A tak poza tym to jeśli uważałaś że Boney M to dance to dlaczego umieściłaś temat tutaj? Podaj mi proszę powód takiego zachowania
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
uzasadnilam to w tym akapicie, ktorego zacytowales ;) Nie chce, by Boney M bylo w dziale z Techno-house, bo w sobie tez ma troche reggae... dlatego umiescilam to tutaj ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
czy to ma coś w sobie z reggae? no nie wiem, jak dla mnie jest to 100% disco
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ej, ej! Nie kłóćcie się! :/
Co do Boney M. to hmm... słuchałam ich jakieś 2 lata temu i nie są tacy źli. Ale te kłopoty ze składem, lekka przesada... :mruga:
Nie mój klimat, ale nie mam nic do nich, nawet lubię niektóre piosenki ;)
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Sie nie klocimy ;) Tylko niepotzrebne dwa pytania odnosnie jednego... jest modem, niech zadecyduje...mialam dzis ciezki dzien...i denerwują mnie blahostki...sorry...

zgodze sie z Toba Moniu... niektore ich piosenki mozna polubic ;) nawet jak sie slucha innego typu muzyki, to niektore kawalki wchodza z latwoscia do uszu...
 

baby~dirty~nc

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
Oczywiście, że wchodzą...dużo było takiej muzyki w latach 70
ja też to pamiętam z dziecinstwa..;] takie disco ;]
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ale te kłopoty ze składem, lekka przesada... :mruga:
no, 3 zespoły różne o jednej nazwie to przeginka

Sie nie klocimy ;) Tylko niepotzrebne dwa pytania odnosnie jednego... jest modem, niech zadecyduje...
modem to ja może i jestem ale nie tego działu. Tak na przyszłość.
mialam dzis ciezki dzien...i denerwują mnie blahostki...sorry..
przez grzecznośc nie zaprzeczę :D :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Jak zwykle miły Yoggi :D

A ja słyszałam o 4... :mruga: Tylko 3 są? A może :p Wiem, że jeden był kiedyś na TVP2 w jakimś programie :p

Blackowa no właśnie mi wpadło kilka ^_^ "Daddy Cool" (remix też dobry :p) i "No women no cry". Tak z lekkością się ich słucha :p
 
Do góry